Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék a mai nap menni...

Szeretnék a mai nap menni edzőterembe, mennyi idő után kezd el látszani az eredmény? és, mennyi idő alatt kezd csökkenni a súly? Már diétázom egy jó ideje.

Figyelt kérdés
2013. jan. 7. 10:33
 1/7 anonim ***** válasza:

És a diétával fogytál?

Mit szeretnél csinálni az edzőteremben?

2013. jan. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A rendszeres testmozgással, ha pl. eddig renyhe anyagcseréd volt, ez néhány napon belül normalizálódik. A rendszeres, normális anyagcsere nyomán akár 2-3 kg súlycsökkenés is mutatkozhat, ami viszont nem más, mint a kiürült bélrendszer.
2013. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ,hoyg mit csinálsz, hogyan, mit eszel, mikor.

Én pl:. anno nagyon odafigyeltem minden kicsi apróságra 2 hónap alatt 12kg ment le. Az elég feltünő volt.

2013. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hónapok alatt van eredménye az edzésnek. Persze hónapok alatt mérsékelten látványos. A súlyod azóta csökken hogy diétázol, legalábbis ha értelmes a diétád.. :)
2013. jan. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Leveltetu ***** válasza:
0%
Namarmost kicsibaratom, az hogy szeretnel menni az nem sugalja azt hogy el is mesz, a masik dolog hogy mit csinalsz a teremben mert ha csak egy nagy tabla csokival nezegeted hogy mas hogyan gyurja a vasakat abbol egy dolog fog latszani, espedig az hogy egyre koverebb leszel. Az hogy mar egy jo ideje dietazol az annyit er mind a holt lovon a patko, ugyanis nem irtad hogy mit es milyen modon, tehat ne varj korrekt valaszokat ha nem ismerteted elobb a teljes problemat.
2013. jan. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

117kg-ról fogytam tegnapi mérés szerint 88kg-ra. bicajoztam, kocogtam ez idő alatt,de a combom az valami katasztrófa. És azért gondoltam ha edző terembe járnék( nem táblás csokival) akkor elvileg még javítható rajtam a amit akarok.ugye?

Kalóriaszámolós diétát követtem.

2013. jan. 9. 06:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Például a jól összeállított kalóriaszámlálós diéta (szálkásító étrend) már értelmes, nem csoda a fogyás (gratuláció!).


Ilyen módon már megállt a fogyás?

Át lehet térni kalóriakontroll helyett a minőségi táplálék kontrollra (ne keresd az interneten, én hívom csak így). Minőségi élelmiszereket egyél (zöldségeket, húsokat) és ez optimalizálni fogja a szervezeted működését.


Edzeni pedig ott eddz ahol akarsz! Edzőteremben is, otthon is, jó lesz az ha komolyan csinálod!

2013. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!