Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt van értelme...

Diéta alatt van értelme kreatint fogyasztani?

Figyelt kérdés
Van valami pozitív hatása a zsírvesztésre, növelné-e a teljesítményt?
2013. jan. 5. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
29%
Igen ajánlott 5-5 gramm edzés előtt és után is.Persze nem lesz "izomnövelés" és fogyás egyben, de energizál, valamint csökkenti az izomveszteséget.Persze a sorrend a következő: minőségi kaja mérve, utána vitamin,utána fehérje kieg,utána nálam Bcaa,L-carnitin,utána kreatin, és legvégül jön csak a "misztikus zsírégető"
2013. jan. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kreatin monohidrát vízvisszatartó hatással rendelkezik, a feltöltési időben szokták inkább használni, tehát a tömegnövelő,(szteroid) mellé. Én az edzés előtti nitrogén-oxid fokozót használtam, ami koffeines, nekem bevált,fehérjével kiegészítve, több volt az erőm, de nem híztam. 33 éves nő vagyok egyébként. Másnak pl. az L-carnitine válik be, beszéltem olyan sráccal, aki sokat fogyott tőle, izzadt is rendesen.
2013. jan. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Az utolsót annyiban cáfolnám meg, ha nem töltögetsz fel, és nem eszed két pofára, valamint a kaja is rendben van nem fog vizet visszatartani(van néhány év (8) tapasztalatom a témában ) hidd el nem lesz gond:)
2013. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbáld ki, max abbahagyod. Az se mindenkinek jön be. Nekem egy kollégám azt mondta, aki már majdnem 20 éve edz, hgy a régi kreatin-foszfát volt a tuti.
2013. jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!