Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi update valakinek bevált,...

Norbi update valakinek bevált, mennyi fogytatok le és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 15:20
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Egyik ismerősöm 6 hónap alatt 20 kilót fogyott vele.
2013. febr. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Én 10 napja csinálom, és lassan 3 kilónál tarok.Mellette napi 20 percet mozgok, simán bírható.Csak így tovább!!!!
2013. febr. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Az a vicc, hogy ugyan ennyi erővel még egészségesen is ehetnétek :)

Nem kellene ám sokat változtatni az updéten, és tényleg egy jó étkezést kapnátok.

2013. febr. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Kedves táplálkozásharcművész. Voltál már terhes, szültél már gyereket?Na akkor ha nem voltál nem tudod,hogy hogy szaladnak fel egy kívánós kismamára a kilók,aki alapból hízásra is hajlamos.Valahogy muszáj utána fogyni, és ez bevált.Nem kifejezetten a Norbi,hanem az elve.

Egyébként meg igazad van,hogy az egészséges életmód itt kezdődik, de egy ilyen édességvilágban nehéz tartani.

2013. febr. 21. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha én megállom, hogy ne kokainozzam halálra magam, akkor alighanem az édességgel és egyéb drogokkal teli világban mások is önuralmat tudnak tanúsítani.


A felszaladó kilókat tudományos tényként állítod, vagy csak könnyű leírni mivel akik cukorral, gabonákkal, tejjel tömik magukat azok ugye általában híznak.

Nem véletlenül nem ismerek egyetlen anyukát sem, aki például paleo táplálkozás mellett hordott ki babát, és hízott volna. Az updét elvei közel jók, kérdés hogy ehhez miért kell szójás, gluténes liszteket eladni?

Azért, mert ez az üzletről szól, nem rólatok.

2013. febr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

TáplálkozásHarcművész!

Írd már le légyszi,hogy neked ilyen egy napod! Mit eszel reggelire, ebédre, vacsorára. Mikor és mekkora adagokat.Mozogsz e mellette stb.Mutasd be a példádat!Kérlek!

2013. febr. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én igen sok zöldséget eszem, éppen ami olcsóbb a piacon. Retek, most volt 300.- paprika, káposzták (kel, sima), saláta, fekete retek.


Ezekhez mindig húsokat. Alma, narancs, kiwi lecsúszik pár darab 1 nap, ahogy kívánom.


Tanulás közben banánchips, ez az az alternatíva amit még elfogadhatónak tartok 'nassolásnak', illetve olajos magvakat, ugye ez nem szubjektív döntés, ezek még viszonylag normális kaják, nevezhetnénk őket update 1-nek is.


Alapvetően heti 4 kötött edzésem van, 2-3 órán át változó intenzitású edzésekről van szó (maximális intenzitással természetesen nem tudnék órákon át edzeni). Harcművészeti edzések, tehát pihentetőbb nyújtások, Qigong egészségfejlesztő gyakorlatok szerves részét képezik az edzésnek, cél nem csak a gyakorlás és az erős, szívós test kialakítása.. hanem az ízületek kímélése is. Én az ehhez hasonló edzésmódot tartom valóban hasznosnak, sokszor ha egy testedzéssel szemben kritikát írok, az onnan ered hogy adott időráfordítással hasznosabbat is lehet végezni.

2013. febr. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Gratulálok Táplálkozásharcművész. Örülj neki,hogy van ennyi időd, ilyen hosszú edzésekre. Kenyeret neme szel, tejet egyáltalán nem iszol?Mi van a tejtermékekkel?Köszönöm a választ!
2013. febr. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Lantos Szilvia válasza:
Én az 57 kilómból 13-at egy év alatt, fokozatosan, nem update kaját mellett, csak betartottam a táblázatot, bár 3-as kódút nem ettem... és mozogtam Réka tornáira, másnaponta 40-60 perceket... Tesóm egy év alatt 140 kilóról 90 kilóra fogyott le... és ő is ugyanígy. Tehát nem lehet az olyan rossz. És a közérzetem is jobb mióta mozgok rendszeresen, nem beszélve a definiált izmos testről. :) mindenkinek ajánlom :)
2013. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem eszem tejet vagy tejtermékeket, ahogy kenyeret sem. Nekem nem kell hogy bárki is tehenet fejjen. Elvagyok zöldségeken, amíg jó világ van és lehet kapni egész jó áron addig persze eszem a húst, tojást, zsírt.
2013. márc. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!