Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázom. Ezt ettem ma...

Anonimus0820 kérdése:

Fogyókúrázom. Ezt ettem ma (lennt) Szerintetek?

Figyelt kérdés

Sosem szoktam reggelizni,most sem teszem.Tudom hogy nem éppen jó dolog ez.Suliban ebédelek így nem tudok sokat válogatni az ebédemen hétköznap,hétvégén viszont párolni szoktam husit+saláta.

Suliba ettem 1 almát,és egy narancsot.

Még suliban ebédeltem:lencselevest,és sonkás tésztát tejföllel( kis adagot)

5-fél6 fele ettem egy szelet(én vágtam rendes rúd párizsiból,tehát nem volt annyira vékony szelet)+csalamádé

Este is mindig ugyanazt eszem:1 gyümölcs joghurt,(a natúrt sajnos lenyelni nem tudom,nem szeretem)+belevágok a joghurtba 1 almát és narancsot(néha banán,de nem túl ritkán mert az valamivel jobban hízlal mint a többi gyümölcs)


Tornázni szoktam naponta!Norbi "Duci Tréning"

Egy héten kb. 2-3-szor Rubint Rékára is szoktam.Popsi és csípő+has+comb és gugolni is szoktam)


Június elején(június.15.) ballagok.

Szeretnék jó alakot...

Most 162cm és 67 kg vagyok.10-12 kg-ot szeretnék fogyni 3 hónap alatt szerintetek menni fog.Véleményeket várok.:)



2013. márc. 8. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baj a reggeli hiányával, ha Neked ez a jó. Én sem reggelizem sose, illetve délben teszem, nálam minden eltolódik, esti típus vagyok s ébredés után 1-2 óráig max. egy lédús gyümölcsöt tudok enni. Volt ismerősöm, aki rosszul lett, ha az anyja megreggeliztette, igaz, az a reggeli összetételén is múlhatott.


Az elejével nincs bajom. A suliban az volt, ami.

A párizsi nem tartozik a minőségi ételek közé.

De az este szimpatikus a legkevésbé. Szóval Te fogsz egy bolti gyümölcsjoghurtot és azt gyümölcsözöd tovább? A gyümölcsjoghurt nem valami sokat nyújt számodra, de cukor és mindenféle egyéb cucc van benne, fehérje speciel alig. Ha nem szereted a natúr joghurtot (még házilag felgyümölcsözve se), ne egyél joghurtot, nem kötelező az.

A szénhidrátot pedig nem szokták ajánlani estére, én olyan mélyen nem értek hozzá.

Én rántottát szoktam enni, sok zöldséggel, kívül-belül (úgy értem, belesütöm egy részét és nyers egyebeket eszek hozzá). A variációk száma még hús nélkül is igen nagy, egy kis hallal meg aztán különösen ott van, én 16. napja nem vagyok képes megunni a napi 2 rántottámat, de ahogy elnézem, ez még sokáig így lesz. De lehet, hogy Neked nem jönne be, más az ízlésed, igényeid... Nehéz kívülállóként tanácsot adni.


A fogyási célod normális, szerencsés esetben összejöhet :)

2013. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod:)

Akkor a gyümölcs reggel oké,a suliban próbálom egy kicsit válogatni,pl ha van valamilyen hús,csalamádéval eszem köret nélkül.Ennyit tudok tenni a cél érdekében.:/

Akkor a párizsi helyett eszem inkább túrót almával és fahéjjal esetleg.Ilyen 5-6 körül.

De ez a joghurt dolog...A helyzet az hogy egyátalán nem nézek tv-t csak este kapcsolom be a Jóban rosszban erejéig...És ez idő alatt szoktam megenni a chips,csoki helyett...Nem tudom, mit ehetnék helyette?

2013. márc. 9. 14:21
 3/3 anonim válasza:
Zöldséget :)
2013. márc. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!