Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy, maximum két hét alatt...

Egy, maximum két hét alatt hogyan tudnék látványos eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Fontos találkozóm lesz, szeretnék kicsit jobb formába kerülni. Comb fenék a két kritikus pont, de nem minusz x kg a cél, hanem hogy jobban nézzek ki. valami tuti tornát esetleg tippet tudnátok javasolni?

2013. márc. 10. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

alakformáló dolgok...1ébként semmit sem ér 1-2 edzés...ha kg lenne a cél akkor csonkolás...


alakformáló bugyi stb

2013. márc. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem így működik.. fontos találkozód lesz, és majd akkor fitt és karcsú leszel, amikor mindig ez ellen dolgozol. Nekem nincs fontos találkozóm, valahogy mégis úgy élek hogy fenn tudok tartani egy felvállalható testet. Mert ez lenne az egészséges, vagy mert minden nap elég fontos vagyok saját magamnak?


Nincs gyors eredmény, helyes életmód van - és ennek látványos eredménye, de csak idővel.

2013. márc. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam hogy egy elefánt vagyok, 175 cm és 73 kg. sajnos a csontjaim miatt vagyok ennyi,szerencsére nem látszok ennyinek. Csak jobb formában szeretnék lenni, nem lefogyni. egyértelmű hogy nem lehet két hét alatt...

A Rubint Réka van öt perced gyakorlatait naponta kétszer megcsinálom. Ha naponta 2x megcsinálom, nem 2-3 naponta ahogy ő mondja, gyorsabban jön az eredmény?

2013. márc. 11. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!