Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Május 25-én 20 éves érettségi...

Május 25-én 20 éves érettségi találkozóm lesz. Hogyan szedjem addigra formába magam?

Figyelt kérdés

Paraméterek: 38 éves nő, 167 cm magas, 104 kiló, nulla mozgás és szeretek enni. (Ez az alkalom lehetne motiváció.)

Nem akarok és nem is tudnék 30-40-50 kilót fogyni 3 hónap alatt. De egy kicsit esztétikusabban szeretnék kinézni. Köszönöm!



2013. febr. 20. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy szép ruhát.
2013. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dieta ***** válasza:
Ilyen rövid idő alatt túlságosan sokat nem lehet fogyni az egészség megtartása mellet.De jó alkalom megkezdeni az életmód változtatást.Általánosan elfogadott a heti 50dkg maximum 1kg. Ha egyenletesen fogysz javaslom a 70 dkg közép utat .Ennek érdekében a jelenlegi 2100 kcalt 700 kcal-al kel csökkenteni.
2013. febr. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nagyon akarod, akkor ekkora súlyból 3hónap alatt 20kg-ot le fogsz tudni fogyni... De ahoz nagyon elszántnak kell lenni, sokat mozogni (ekkora felesleggel biciklizz, ússz, gyalogolj-akár hegyre fel), késő este nem enni tele magad, fehér kenyeret, csokit, sütit, cukros löttyöket kiiktatni az életedből. Legyen egy nap 4-5 étkezésed, de ne szedj a két öklödnél nagyobb adagot a főétkezések alkalmával! Igyál sok folyadékot (napi 2l legalább).
2013. febr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogyan táplálkozol, bizonyára nem jól. Ha nem is fogysz rengeteget az időpontig, a helyes táplálkozás energikusabbá, boldogabbá tehet, szépülhet a bőröd, ilyenek, de persze a bármekkora fogyásod is valami :) 3 hónap nem olyan kicsi idő s most jön a tavasz, ami szintén segíti a megújulást a legtöbb ember esetében, azt hiszem.

Az evés szeretete teljesen rendben van, enni kell, miért ne élvezzük, csak találd meg a megfelelőbb, de még mindig élvezetes táplálékokat.

Miket eszel? Mit szeretsz belőlük különösen? Van-e valamilyen ételcsoport, amit nem eszel vagy ritkán? Ha ezeket leírod, biztos többen is rámutatnak a helytelen pontokra. Persze, ahogy másutt, itt is nagy különbség van az emberek táplálkozási elvei között, de azért én jónak tartom ezt a helyet, sokat tanultam az elmúlt napok alatt, sőt, életmódot akarok változtatni, megint.

Én javasolnám azért a valamicske mozgást, Nálad a túl megerőltetőt eleve nem, de a testnek szüksége van mozgásra az egészséghez, de a fogyásnál különösen vitális, engem pluszban motivál és energizál is :) Még az izomláznak is örülök :)

2013. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon jokat irtatok!

Igazabol csoki es peksutemeny fuggo vagyok. Cukrot, uditoket, kenyeret nem eszek.

A munkahelyen van lehetoseg normalisan is enni. Vagyis melegiteni, szunetet tartani, stb.

Reggeli: valamilyen peksutemeny, kave, tej ( nem zsirszegeny)

Tizorai: gyumolcs

Ebed : egy gyumolcsos joghurt

Vacsora: delutan 4 es 5 kozott, leves + masodik : hus + krumpli+ savanyusag

Oriasi adagok.

Tovabbi tanacsok ezek ismereteben?

2013. febr. 20. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!