Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mit gondoltok Norbi Dvd...

Mit gondoltok Norbi Dvd hatékonyságáról? (én például a Kiképzést csinálom) Akik update-znek mennyit mozogtok? És mit?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat és sok sikert a fogyóhoz!
2013. dec. 17. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak reklámfogás minden, amit az a család művel.
2013. dec. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy milyen sok update-es kérdés van, a válaszadók pedig nagy általánosságban mind szkeptikusok. Eddig még egyetlen update-es válaszolóval nem találkoztam. Ez a kérdés itt pedig kifejezetten reklám hatású. Semmi jó elrontója nem akarok lenni, de azt sem szeretem, ha át akarnak verni. Elég az update termékek összetevőit megnézni. Mi azokon a jó? Ha bemegy az ember egy bioüzletbe vagy gyógynövényeshez, ott valóban talál, természetes, bio összetevőjű, adalékoktól mentes élelmiszeralapanyagokat, a legkülönbözőbbeket.
2013. dec. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Ha bemegy az ember egy bioüzletbe vagy gyógynövényeshez, ott valóban talál, természetes, bio összetevőjű, adalékoktól mentes élelmiszeralapanyagokat, a legkülönbözőbbeket."

Hozzáteszem: reális áron.

2013. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 claidheamohmor válasza:
DVD önmagában nem hatékony. A kemény munka, na az hatékony. Amiből az is következik, hogy majdnem mindegy, milyen fitneszprogramot csinálsz, ha komolyan csinálod, és végigviszed. (Ami akár évekig is tarthat az eredmény eléréséig, és többnyire életmódváltozás is szükséges.)
2013. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sziasztok én szeptember óta csinálom az update-et és azóta 2 gatyamérettel kisebb vagyok .Az iskolával kezdtem ,mert egy túlsúlyos nyolcadikos voltam ,és szépen akartam ballagni,ahogy a középiskolát is úgy akarom kezdeni,mert úgy veszem észre,hogy a vékonyabb lányok jobban érvényesülnek. Az anyukámmal együtt főzünk és a nővéremmel együtt hordjuk az iskolába a rendelt norbis kaját és szemmel láthatóan fogyunk ezzel a családon belül bevált módszerrel,valamint a egy meghirdetett fogyóversenyen a nagynénim ezt a módszert követve nyert. Szóval nem kell azért valamit reklámfogásnak nézni,hogy sikeres. Hozzáteszem ezt mind úgy hogy minimálisat mozogtam. Az anyukám ő fut úgyhogy az más tészta,de nekem bejött.
2013. dec. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!