Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Folyton éhes vagyok Norbizok....

Folyton éhes vagyok Norbizok. Leírnám 2 napi étkezésemet+edzésemet, mi lehet vele a probléma? Többet kellene ennem? Vagy ennyinek elég kellene lennie?

Figyelt kérdés

Rengeteget fogytam az Update módszerrel,de valahogy folyamatosan éhes vagyok..nagyon odafigyelek,eddig nem is annyira,de kíváncsi voltam Rubint Réka dietetikusának a tanácsára,akinek a javaslata alapján nem helyesen étkezem.03:20-kor kelek

Mai nap: Reggeli 06:30 :2 db Schwarz kakaóscsiga (9+9 CH) ezután éhes maradok

Tízórai 09:30 amerikai almás pite (19 Ch)

Ebéd( 30-35 g CH) Teletál Update Milánói makaróni U1 majonézzel (33g CH)

Vacsora 17:00 2 db Schwarz zsemle U1 vajkrémmel,U1 kolbászkarikákkal,U1 sajttal melegszendvicsként mellé 1 db paradicsom,1 db paprika, jégsaláta


Tegnapi étkezésem (amire a dietetikus azt mondta,hogy ez rendben van,csak épp majdnem összeestem..

Reggeli 06:30 2db Schwarz zsemle vajkrémmel,párizsi karikákkal,jégsali majonéz szendvicsként,fél retek , 1 db paprika,1 db paradicsom,egy db főtt tojás..ettől sem laktam jól reggelire 


Tízórai 09:30 : U1 epres joghurt 9 g CH


Ebéd 12:00 Teletál Update Hortobágyi húsos palacsinta (32 Ch)


Vacsora :17:00 2db Schwarz zsemle tepertőkrémmel,salátával,paradicsommal,paprikával


Délelőtt nagyon éhes vagyok mindig ..:/


Edzeni mindennap edzek,hangsúlyozom,hogy csak súlytartó vagyok,fogyni nem szeretnék ,de hízni sem..


Pl hétfő 15p szobabicikli,csak h a fizikumom kondiba tartsam, egy pici torna úszógumra inkább picikét csak erősítek .lábemelések.


Kedd: eddig 2x 15 p szobabicikli volt,+ egy pici torna..


De lejjebb vettem már,mert eléggé kimerít,és ezt mindennap csinálom.


Elég ha mindennap szintentartásként a szombat kivételével 15 p szobabicikli,és egy picike torna?



Egyek többet,vagy mit csináljak?Nassolhatok?Elég szigorúan vettem egy évig,meg is lett az eredménye,de nagyon belefáradtam már lelkileg ,picit sanyargatásnak érzem


Van pl a pizzás rúdja,dobozos 32 g ch van benne kb amit soknak találok mint nasi,pedig úgy szeretem 8 db van benne,de lecsúszik egy doboz..


A gyümölcsöket abszolút nem szeretem,így azt nem is fogyasztok..Segítsetek légyszi,mert kb csak a kaján jár az eszem minden percben.Edzés után egyébként lehet enni,mondjuk egy kis péksütit?Vagy akkor minek edzettem?Ennek a dietetikus nőnek a tanácsait nem tudom felhasználni.


Esetleg ha leírnátok a napi étrendeteket,akkor megköszönném,és az edzést is..


2014. jan. 23. 11:48
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Műkaját eszel és keveset (kevés zsírt).


Ennyi a baj. Szójától, tejtermékektől csak beteg leszel, kevés zöldséget eszel, kevés húst és kevés zsírt.


Ennyi a baj, semmivel sem több.

2014. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

Napi kb 6 liter folyadékot iszom,szerintem azért mert éhes vagyok


Reggelire nem mehet mondjuk 3 db Schwarz csiga,vagy az már sok?


Egyébként a dietetikus mondta h tízóraira ne egyek meg egy péksütit ,most nem igazán értem,hiszen ha egy kakaóscsiga 9 g Ch-t tartalmaz,a joghurtja is,de a csiga mondjuk „laktatóbb „mint a joghurt,akkor miért ne ehetném?:/ Minden tanácsnak,segítő tanácsot szívesen veszek

2014. jan. 23. 11:58
 3/36 anonim ***** válasza:

Tisztán kéne kajálnod,ez nem az.Olvasd el:

[link]

2014. jan. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ehetnél többet súlytartáshoz, de ennyitől jól kéne laknod. Az előzőnek igaza lehet, talán a tápanyagok aránya nem stimmel. U1 kaják helyett próbálj ki valami rendes kaját, pl a joghurt helyett diót, mogyorót, nem tudom mennyire általános hogy az ebéd tészta, ahelyett is lehetne hús+zöldség. A vacsora túl korán van, 17:00-kor uzsizz és utána még vacsorázz, most 13 órán át nem eszel semmit, talán ezért vagy olyan éhes reggel. Vacsira egyél pl ízesített túrót, az lassan szívódik fel.
2014. jan. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
62%

Kedves EEEMBER!


Reggeli az tojás, szalonna, zöldségek, és olyan adag hogy jóllakj.


Mi az, hogy svarc csiga? Megeszel egy állatot, vagy egy állat túlméretezett petesejtjét (tojás), nem péksütit.. milyen szokás ez?


Joghurt felküldi az inzulinszintet, hízós és gyulladásfokozó, tápanyagszegény és káros kaja.. ezt akarod enni?


Az update dietetikusát megeszem én. Hús-hús, szerintem nem gyilkosság mert egy ilyen debil formát nem kell embernek tekinteni.


Egyéb kérdés?


Még mindig nem húst és zöldségeket eszel, hanem műkajákat és kevés zsírt, ergó éhes vagy, de beteg is leszel (mondjuk ez évek kérdése, akár évtizedeké).


Miért amatőr dietetikusokra hallgatsz.. miért hiteles az, amit ilyen forma mond azt nem tudom.. de mondják, hogy manapság az evolúció azt jelenti, hogy milyen információkat szűrsz ki az információ tengerből. Neked sikerült a legidiótább információkat megtalálni, most én ezen nem tudok segíteni legfeljebb felhívom a figyelmedet rá, hogy ez még később fájni fog, mert a táplálkozás nagyon nem mellékes téma, és elég fura dolgokat eszel a leírásod alapján!

2014. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Kérdésedben a válasz. Update módszer = önsanyargatás és mérgezés. Képzeld, a fogolytáborokban is jó sokat fogytak az emberek, akkor az egészséges életmód volt? Hát nem. Ahogy Norbi "módszere" sem az, viszont remekül megszedte magát belőle.
2014. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:

Ez nekem sok is lenne.

Egyél délelőtt. EGyébként norbi ételeiben is bőven van finomított fehérliszt. Meg neked nem biztos, hogy inzulinnal van bajod...

Tényleg ne ezeket edd.

Hány órát alszol? eleget? Alváshiány is simán okoz éhséget, meg a gyomorsav emelkedett szintje. Ez csak két ok...



(Majonézt nem a spagettihez kaptál, ugye?? )

2014. jan. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy későn van az a vacsora. Ha 3:20-kor kel, akkor elég korán lefekhet.

Egyébként milyen munkát végzel? Fizikai?

Gondolom nő vagy.

Kicsit sok a mindenféle péksüti a húshoz és zöldséghez képest.

Egyébként én is szoktam kakaós csigát enni időnként reggelire, igaz nem norbisat :) kb. 3-4 óra múlva szoktam megéhezni utána.

Egyébként egy kis google és elég érdekes információkat tudhatsz meg erről a schwarz termékcsaládról :)

2014. jan. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Gongolom ilyesfajta kemény legényeknek való elemózsia lehet az a termékcsalád


[link]

2014. jan. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Minden amit megeszek az eddig Update volt,a majonéz is igen…nő vagyok,fizikai munkát végzek,magas volt a cukrom,és most meg alacsony..


Nem tehetek róla,de folyton érzem az éhséget..Amit kb kiszámoltam az nem éri el a 100G Ch-t naponta,de ezt is a nő mondta ,hogy ez így megfelel,csak sokszor van nassolhatnékom,főzelékeket,káposztát ,húst eszem ,csak ebédre .


Körülbelül 10-kor jutok oda,hogy lefeküdjek,4-re érek haza,5-kor vacsizom,aztán muszáj edzenem,mert utána még dolgozom picit,tehát így jön ki a 17órási vacsi,mert különben ,megcsúsznék.Eszem napok óta a számomra viszonylag”sok „zöldséget,és fent van tőle a savam..


Azért ebben a kakaóscsigában sokkal kevesebb CH van mint a rendesben,érdekes mert a diéta előtt 2x ettem egy nap nyilván fehérlesztes péksütit,meg délután egy kis főzeléket vagy valamit,de semmi bajom nem volt,most egyszerűen éhen halok állandóan.Szellemi munkát végzek egyébként.


Azért nem Sali+hús ami több,mivel abban kevesebb a CH-és talán én ígyis kevesebbnek érzem,és iszonyatosan hízékony vagyok,és az orvos rémisztett meg annyira ,hogy ügyeljek,mert nagy problémám lesz abból ,ha nem fogyok le,így kezdődött az egész..Többet ettem picit eddig,de a dietetikus tanácsára „lightosítottam”és délután volt amikor már rosszul kezdtem lenni,és általában minden gondolatom a kaja körül forog..Ő azt írta ,hogy 4 órával lefekvés előtt már ne egyek,9-kor lefekszem ,kb 22:00 körül alszom el,mindig változó.

2014. jan. 23. 13:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!