Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Körte lányok akik sikerrel...

Körte lányok akik sikerrel jártak, hogy diétázzak (egyéb probléma is van)?

Figyelt kérdés

1 éve sikerült lefogynom kb. 10 kilót, de azóta semmit, nem tudom mit változtassak! Még mindig elég kövérek a lábaim, narancsbőrös is egy kicsit meg néhol hajszáleres, így nem tudom mit sportolhatnék :( Heti 1-2 alkalommal jógázom, callaneticsezem, heti 5-6 alkalommal 1 órát gyorsan gyalogolok a napi járkálás mellett, de csak nem akar fogyni a zsír :((((


Olyanoktól kérdezem, akik ugyanilyen alkatúak: Lányok, ti mit ettetek és mit sportoltatok? Vékony lábakat szeretnék :(((((((((



2014. jan. 15. 21:13
 1/8 VWXYZZS ***** válasza:
Helyes étrend, napi 3 liter tiszta víz, heti 3x3-60 perc futás, 3 alkalom konditerem. Helyi zsírégetés nincs. Fogyni fogsz mindenhonnan, előbb vagy utóbb combról is.
2014. jan. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Engem is érdekelne, van-e olyan, akinek sikerült szépen fogynia ilyen alkattal. Én is lefogytam, a 157 cm-es magasságomhoz vagyok 53 kiló, ami nem olyan sok, viszont az amúgy sem túl nagy mellem gyakorlatilag már nincs is, kint vannak a bordáim, lapos a hasam (mondjuk az sose volt nagy) míg a lábaim továbbra is kövérek és a csípőm is hatalmas, széles. :( Nagyon el vagyok keseredve én is, egyszerűen nem tudom, mivel lehetne javítani az arányokon. Én is járok edzőterembe és direkt próbálok pl. hasra, hátra, mellizomra erősíteni de semmi. A futást direkt abbahagytam, hogy már ne izmosodjon tovább a lábam, helyette próbálom azt is vékonyítani tornával. Nem használ...

Őszintén arra gondoltam, hogy lefogyok még 10 kilót, akkor talán a lábaim is tűrhető vastagságúak lesznek, a melleimbe meg rakatok szilikont (már most elkezdek gyűjteni :D) Máshogy nem tudom, hogy lehetnék arányos. Így meg borzasztóan nézek ki. A körte a legaránytalanabb testalkat, nagyon nem szép szerintem :(

2014. jan. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 VWXYZZS ***** válasza:
68%
A futástól nem lesz izmos a lábad, mármint a hosszabb távú egyenletes futástól. Láttál már vastag lábú hosszútáv futót?
2014. jan. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány kg vagy? Nem lenne jobb inkább kocogni? Mégis csak hatásosabb mint a gyors séta. A napi 1 óra gyors séta max 200-250 kcal-t éget, míg az 1 óra kocogás levisz 400-500 kcal-t is.


Ez mellett magas fehérjedús kaja, kevés, lassú felszívódású szénhidrát bevitellel.

2014. jan. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem lesznek vékony lábaid. Egy körte, a koporsóban is körte.

De ettől még lehetsz szép és csinos.


Nekem nincs fogynivalóm. Se kilóban (48), se testzsírszázalékban (20,1 % - dexa), mégis óriási arányaiban a lábam. 158 centihez 54 centis a combom, 33-as a vádlim, DE szép, izmos, formás. Csak a combom felső pár centije puha, zsíros, de azért "nem adom" az AA-s mellem, hogy az is lemenjen. :)


Ez már csak ilyen. Körteként valahol "kompromisszumot" kell kötnöd, hogy meddig vagy hajlandó aszalni a felsőtested, hogy leszálkásíthasd a lábad.


Persze lehet mondani, hogy izmosíts párhuzamosan a felsőtestedre, de nem sokat lehet vele javítani az arányokon (a mellen meg semmit).

Én pl. rengeteget úsztam, mégse lett a törékeny, csapott vállamból széles úszóváll. :)

(fekvőtámaszozom és súlyzózok is megfelelő étrend mellett - szép, de nem csal oda centit, a csípőm visz mindent)


Azért ne add fel!

A narancsbőr minimalizálásához sok mindent be kell tartani. Sok folyadék, no tartósítószer, no műkaja, no kávé, no alkohol, no energiaital...

Egyébként nem mindenki tudja teljesen eltüntetni. Létezik genetikai faktora: örökölt kötőszöveti gyengeség, ill. az ösztrogénszinttel is szorosan összefügg a léte (ezért is érinti csak elvétve a férfiakat - őket védi a tesztoszteron).

2014. jan. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pedig nem tűnik lehetetlennek:

[link]


164 cm vagyok, 54-55 kg (nagyon ritkán mérem). Nem vagyok dagadt, ezt nagyon jól tudom, de sajnos még kicsit zsíros vagyok lent...Ha azért lenne vastag a combom, mert olyan veszettül izmos, akkor az nem érdekelne, de hát a zsír ugye nem túl esztétikus. Kocogásra gondoltam, de amikor elkezdtem futni, mintha még rondább lett volna a lábam pár alkalom után (hajszálerek :/).


Nem ropi lábakat akarok, csak hogy ne a zsírtól legyen vastag :)


Hát mellem nekem se sok van sajnos, de mikor dagadt disznó voltam akkor se volt sokkal nagyobb. Viszont karra kicsit sikerült nekem erősíteni :))


Kávé..? Na erről pont az ellenkezőjét olvastam, de úgyis le akarok szokni más okból.


De durva, nekem 54cm a combom felül, a 164 centimhez! :o De ebből egy 2-3 centit még mínuszban elbírna X(


Lányok, nem adom fel!!! :D Estére már csak zöldséget meg fehérjét eszek, a gyümölcsről meg leállok (eddig nagyon sokat megettem, főleg este...).


Ment mindenkinek a zöld kéz!

2014. jan. 18. 00:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Jajj hagyd már, 56 kg vagyok, 168 cm, és nekem is 54 es combom van.:D Nagyon nem vastag az 164 centihez se.:D


Mondjuk én izmos combért edzek, az nem csoda hogy nem 40 centis pálcika.


De egyébként igen, szálkásító étrend, a kaja a lényeg.:)

2014. jan. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, de azért vicces, hogy magasságtól függetlenül mindenkinek 54 centis XD Aki körte, annak 54-es a combja, punktum XD
2014. jan. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!