Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mintaétrend probléma, megoldás?

Mintaétrend probléma, megoldás?

Figyelt kérdés
1200-1500 kcal közöttire gondoltam, saját magam is elkezdtem írogatni, de állandóan meguntam és oda a diéta..hallottam Nagy Margit publikációiról, esetleg valaki eltudná küldeni, vagy valami hasonlót?
2014. jan. 6. 22:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy a diétázásnak melyik módját választottad, de nem is érdekes:

Lényeg, az egészséges táplálkozás és egészséges életmód.

Menj fel a KalóriaBázis.hu-ra, vésd be az alap-adataidat, minimum 1200 kcal/napot állítsd be, és heti 0,5 kg, max. heti 1,0 kg fogyási tervet.

Ettől kezdve eszel, amit eszel, este bevésed, hogy aznap miből mennyit ettél (le kell mérni!), és a progi kiszámolja, hogyan teljesítettél fehérje-ch-zsír-kcal tekintetében. És persze ha még azt is bevésed, hogy az adott napon milyen tornát és mennyit teljesítettél, akkor ez tök jó.

Lehetőleg kenyér- és tésztaféléket légyszi minimálisra mérsékelni, és este ha lehet, ne nagyon terheld meg nehéz ételekkel a gyomrodat. És ettől kezdve eszel ami éppen jön, vagy jól esik, nem kell semmi különc minta-étrendhez igazodnod.

2014. jan. 7. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!