Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 135 kg vagyok és 178 cm.29...

135 kg vagyok és 178 cm.29 éves! 50 kg. tól szeretnék megszabadulni 50 hét alatt! Nektek használt a Norbi duci tréning?

Figyelt kérdés

Naponta 1x,de ha tudom2x csinálom a duci tréninget (Kovi és Katinka van Norbi mellett néha néha bevágva)

Nem eszem kenyeret ,tésztát édességet! 2 pici gyerek melett nem tudok eljárni tornázni így ez maradt! Van már akinek ez tényleg használt??


2014. márc. 3. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Például Kovinak és Katinkának... Meg az anyukámnak, 30 kilót adott le "Norbizással" pedig már elmúlt 60 éves.
2014. márc. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
12%
Azt tartsd észben, hogy az vagy, amit megeszel! Auswitzban nem voltan kövér emberek...
2014. márc. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
norbiék nélkül is simán lefogynál,ha csak 1000-2000 kalóriát ennél meg egy nap,és nem többet,
2014. márc. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

En 10 hete kezdtem a dietat, mar lassan a -10 kilonal tartok. (176 cm 85 kilo voltam, most 76 kg vagyok.)

A paleot (vagyis jobban mondva egy glutenmentes, cukormentes, tejtermekmentes, feldolgozott elelmiszer mentes etrendet) kombinalok kaloriaszamlalassal (naponta kb. 1800-1900 kcal), minden nap setalok egy orat, es amikor az idom engedi, tornazom.


Szerintem te is lefogynal igy siman, latod, nem ehezem, ennyi kcalbol, amennyit beviszem, boven jollakom. Neked kb. 3300 kaloria az alapanyagcsered, szoval abbol kell kivonni 500 kcalt, igy megkapod, hogy 2800 kcal-t kene bevinni, es tovabbi 500 kcalt pedig mozgassal kell elegetned, ha heti -1 kilo a celod.


De mielott barki is nekem ugrana, hogy pfujj, paleo igy meg ugy, ez az en modszerem, ami nekem segit, nem kotelezo megfogadni, joszandekkal irtam le, hatha segitek vele a kerdezonek.

2014. márc. 4. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kimerítő válaszokat!
2014. márc. 4. 07:32
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Én is nagyobb súlytól szabadultam meg egy év alatt a legfontosabb a helyes táplálkozás nekem a kalóriaszámítás vállt be. A lényeg a hosszútávon tartható szénhidrát és zsír szegény étrend,és ne koplalj ami fontos mert jóval több szalad vissza. Én személy szerint a norbit csak egy ügyes zsidónak tartom aki rájött hogy húzhat pénzt néhány egyértelmű tényből a fogyással kapcsolatban :D Tehát neked kókuszzsír barna kenyér fehér hús sok zöldség és idény gyümölcs kell és ha van időd sétálj és olvadnak le a kilók xD
2014. márc. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!