Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A házi tejből készült saját...

A házi tejből készült saját készítésű joghurt hanyas kódú?

Figyelt kérdés
2014. máj. 10. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%

A tejtermékek update 1-ek, holott annyira anabolikusak mint a CUKOR!


Így kissé necces a rendszer, lehet hogy nem egészen kiforrott még, nem? :)

2014. máj. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Borzasztó, hogy Mmorris mindenhol osztja az észt. Pedig maradhatna a paleós rovatban. Kérdező, szerintem attól függ, milyen zsírtartalmú tejből készül. 1,5% alatt szerintem 1-es.
2014. máj. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem pedig ami borzasztó az az, hogy valaki idióta.


Az update rendszernek, kérlek Ó Írástudó felebarátom mégis mi köze van a zsírtartalomhoz, kérlek válaszold meg és akkor tudni fogom hogy jogosan nem debileztelek le..

2014. máj. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert Norbi azt írja a könyvében, hogy a tejnek tök mindegy mennyi a zsírtartalma 1-es kódú! De a táblázatokban (sem az Update-es, sem a kalóriaszámlálósban) nem találok pontos értékeket. Ezért kérdeztem. Egyébként estére is szoktam enni, nagyon szeretem. Csak kíváncsi voltam több véleményre.
2014. máj. 12. 19:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nem értem, hogyan lehet párhuzamot vonni cukor és tej között??? Nem értem ezt az egész paleos h...lyeséget, de nem is érdekel. A kérdésemben az szerepelt hanyas kódú a saját joghurtom.
2014. máj. 12. 19:15
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Nagyon nem fogod fel, igaz?


Ha fejbeba.zsna a tény, hogy a tejet és a cukrot is megeszed, és amit megeszel azt meg kell emészteni, felszívódik és hatással van a testedre, akkor most kidőlnél és fekete pákót énekelnél eszméletvesztve?


Az a szerencsétlen összefüggés, hogy a tej és a cukor is hasonló hatással bír, ugyan úgy emelik az inzulinszintedet és ugyan úgy hízol mindkettőtől. Ennyire updét 1 mindkettő. Ha meg egy fogyatékos debil updét táblázatából akarsz tájékozódni, akkor gratulálj magadnak.. vagy gondold át 1526-szor, hogy mégis miért egy fogyatékos debil updét táblázatából informálódsz, ahelyett hogy normálisan értékelnéd a dolgokat. Mondjuk a tejet normálisan egy anabolikus élelmiszernek tekintenéd, amitől a kisboci rohadt nagy lesz, a te hátsód is vagy adott esetben a rákos sejtjeid is szép szaporulatot tudnak hozni az ilyen hormonbombák végett. De a kisboci éned közben biztos hogy szépen növekszik, ha ez nem zsírpárnaként materializálódna a testeden akkor nyilván boldoggá is tenne az update 1 házi joghurt..

2014. máj. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Michail Mendoza válasza:
Az enyémet még nem mutattam be a joghurt kódfejtő hivatalnak,de az Enigma szerint 23q5c6f kódu.
2014. máj. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 balkalolka válasza:
0%
Retardált a kérdés meg a kérdező is. Azt hiszed ha beszámozod az ételeket egy olyan elv szerint ami nem neked hoz hasznot majd lefogysz? Van egy rossz hírem, fogyni akkor lehet ha nem eszel. A minden más pedig kamu, amiben biztos kényelmes dolog hinni, cserébe a pénzedért.
2014. máj. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Köszi neked is. Nem véletlen az update-esek között tettem fel a kérdést. Paleosok kíméljetek. Főleg a 30 egynéhány százalékos! Jó sok hasznos választ írhatsz :D

Nem tudom milyen pénzről beszélsz????? Mondom, hogy értsd: s a j á t m a g a m n a k c s i n á l o m a h á z i j o g h u r t o t!!!!

Kb annyi lett volna a kérdésem, hogy ehetek-e ilyet vacsorára a zsírtartalma miatt. :)

De elég retardált válaszolók írtak, így nem igazán segítettetek... Azért köszi. Ebből is tanul az ember.

2014. máj. 16. 09:12
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Jó sok hasznos választ írok?


Elgondolkozol azon, hogy mi lenne akkor, ha esetleg nem én vagyok retardált, hanem Te és számos hozzád hasonló ember túl értetlen?


Vázolnám mi van akkor:

Mivel te még a saját magad által szimpatikusnak ítélt rendszert sem vagy képes felfogni (miközben engem/minket illetsz retardált jelzővel), nem sikerült azt sem felfognod hogy az update rendszerben nem az élelmiszerek zsírtartalma a meghatározó, tehát sorold már kicsit alacsonyabb értelmi besorolásba saját magadat.. ! Azt sem érted hogy még az update-et sem érted?


Ezek után hogy vagy képes másokat leszólni, te, joghurt a zsírtartalma miatt jó-e vacsorára.. Nem érted hogy az update nem a zsírtaratalomról szól, hanem leginkább a glikémiás indexről?



Az a baj, hogy akkor a valódi lényeget és az én válaszaimat esélyed sincsen megérteni (felfogni).


Sosem leszel alkalmas rá, hogy megértsd az inzulin szerepét az elhízás folyamatában, pedig ez kb. középiskolás tananyag lehetne. 100-as IQ-val simán megtanulható és megérthető lenne.


Nem értem miért nehéz felfogni, hogy a tej, joghurt hasonlóan megemeli az inzulinszintedet mint a cukor, keményítő. És még mindig ezt akarod enni, de fogyókúra közben MINEK?

2014. máj. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!