Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A házi tejből saját kezűleg...

A házi tejből saját kezűleg készített joghurt jó fogyáshoz?

Figyelt kérdés
Valahogy úgy érzem, a válasz negatív lesz, hiszen gondolom megmarad a magas zsírtartalom.. de ez mégis már joghurt, amit viszont ajánlanak..Gondoltam megspórolom a pénzt és nem veszem a joghurtot, hanem csinálom, de hát lettek kétségeim.
2013. szept. 4. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Jó lesz. A borjú is a tejtől fogy, így lesz olyan csöpp kis marha belőle.


A tejzsír a tej legértelmesebb, sőt éppenséggel értékes összetevője, semmi baj nincs vele. 1 olyan ember nincs a Földön, aki érzékeny lenne a tejzsírra. A tejfehérjék és a tejcukor milliókat tartanak sakkban.. krónikus betegségekben.

2013. szept. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem a joghurttól szoktak meghízni az emberek, meg lefogyni sem.

Viszont egészségesebb a házi tejből otthon készített joghurt, mint a tejüzemi változata. Nyugodtan eheted.

2013. szept. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Erről megoszlanak a vélemények. Olyasmi dolgok miatt (persze sokkal jobban megmagyarázva) amik abból következnek amit írtam. Bárki tapasztalhatja, hogy tej nélkül sokkal könnyebben fogy. Tej, joghurt, nincs okunk különbséget tenni köztük.


Valaki szerint a bolti tej a homogénezés és a hőkezelés miatt rosszabb, ilyen nézet is van.

2013. szept. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elnézést,rosszul fogalmaztam és nem részleteztem. A tejtermék nem a fogyáshoz kell, hanem az izomépítéshez,mert zsírt szeretnék égetni, de közben szálkásodnék is (persze sporttal), amihez kell a fehérje, és mivel húst nem tudok mindig enni, főleg nem soványat,tejtermékkel kell pótolnom.

De nem hiszem, hogy ekkora ügyet kell ebből csinálni...:S

Egyébként köszi a válaszokat.

Harcművészé homályos és nehéz megérteni hogy mit is akar mondani pontosan?!

2013. szept. 5. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt mondom, hogy a tej egy anabolikus táplálék ami a borjú hízásához szükséges, ritkán szolgálja a szálkásítás ügyét egy olyan táplálék, ami jobban felemeli az inzulinszintünket mint a tömény cukor.
2013. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!