Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miután elkezdek edzeni,...

Miután elkezdek edzeni, mennyi időbe telik, amíg "látom a változást? " (Minden nap edzek) -/L

Figyelt kérdés

2014. dec. 4. 17:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
3 év.
2014. dec. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mit edzel, mennyit edzel (minden nap = minden nap melyik izmokat), milyen magas vagy, hány kiló. Ezek nélkül nem lehet válaszolni.
2014. dec. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
2. Válaszolónak igaza van, kicsit többet írj mert ez nagyon kevés így!
2014. dec. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Óh rendben bocsánat, szóval 13 éves vagyok, és 50 kg (nem tudom hogy ez mennyire ideális e..) és kb 3 napja döntöttem el hogy én akkor is formába hozom magam. Így lett hogy azóta otthon, youtube videók segítségével "edzek", illetve nyújtok.
2014. dec. 4. 20:50
 5/17 anonim válasza:
De milyen videókat nézel? Milyen izmokra? Napi mennyi időt/ hány gyakorlatot?
2014. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
és milyen magas vagy az 50 kg-hoz (de ha megírod mennyi a felesleged akkor nem kell számolgatnunk :) )
2014. dec. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
155cm, és kb 1 órát edzek, de mindig más gyakorlatokat. Van amikor hasra, lábra, popsira stb....
2014. dec. 6. 10:14
 8/17 anonim válasza:
100%
csinálj Rubint Réka hasizom és comb erősítőt .. :D én amikor 13 voltam napi 20 percet csináltam ... én 60 kg voltam 168cm-mel elég nagy úszógumim volt (legalábbis engem zavart) és 2 hónap után teljesen lement és nagyobbnak is tűnt a mellem .. :) igaz néha halálát kívántam annak a szálkás ku*vának de végül is segített :D
2014. dec. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy egy gurulós alkat, tehát viszonylag gyorsan fogsz látni változást. Akármilyen jól kidolgozott izomzat van egy vastag zsírréteg alatt az nem fog látszani.

A mindennapos edzés nem túl szerencsés. Hagyjál magadnak és a szervezetednek pihenőnapokat. Hasazást akár minden edzéseden tudsz csinálni. Lehetőleg ne felülést, csak hasprést vagy lábemelgetős gyakorlatokat. Bemelegítésre ügyelj és úgy dolgoztasd meg magad, hogy fájjon, hogy utána csak ledőlni legyen kedved.. és ha van rá lehetőséged egyél és pihenj edzés után. Ilyenkor kevés édesség is mehet lehetőleg gyümölcscukorból.

Adottságaidtól és a kitartásodtól függően a korod alapján nyár elejére már lesz változás. Ha úgy érzed beleuntál, nem megy, nehéz akkor tarts egy hét szünetet, mert ilyen előfordulhat, ha túlterheled magadat. Saját súlyos edzéstől, aerobik jellegűtől nem lesznek nagy izmaid, viszont amik vannak mutatósabbá válnak.

2014. dec. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a válaszokat! :)
2014. dec. 7. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!