Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elégedetlen vagyok a...

Nagyon elégedetlen vagyok a hasammal, a combommal és a fenekemmel. Hogyan érhetnék el gyorsan (1-2 hónap alatt) változást?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek, eléggé el vagyok keseredve, mert ha már egy kicsit többet eszem sajnos meglátszik rajtam. Próbálok változtatni, mozgok is és kipróbáltam már ilyen-olyan módszert, de eddig még nem sikerült rálelnem az igazira.:( Szeretném visszakapni a régi vékonyka külsőmet, ehhez legalább egy 20-25 kilót kellene fogynom.

2014. nov. 1. 22:58
 1/4 anonim válasza:

1-2 hónap alatt egészséges diétával nem lehet lefogyni ennyit. Mit értesz mozgás alatt? Mindenki mozog, máskülönben nem élnének. Minimum heti 3-4 aktív edzés kell. Profi edzést fitnesszben találsz, tréner segítségével. Ő tud segíteni kalória, szénhidrát stb bevitelt illetően is.

Érdemes diabetikust felkeresni, nekem tudott segíteni. Eleg 1-2 alkalomra elmenni.

2014. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Táncolok heti 3 alkalommal 1-1,5 órát.
2014. nov. 1. 23:23
 3/4 anonim válasza:
Ehez egy év heti 3-4 aktív edzésben kell résztvenned egészséges táplálkozással utánna ha megvan az "álomalak" heti 1-2
2014. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Milyen tánc? Van ami szinte semmi energiát nem igényel, mivel csak ide-oda lábmunka. Például a diszkó típusú. Hasra, combra nem sok hatással vannak. Ha az első időszakban erős izomlázad van utána a hasadba, fenekedbe, combodba akkor hatásos a sport. A lényeg, hogy zsírt kell égetni! Arra a legjobbak a kardió gépek, hasizom gépek. Otthon magadtól nehéz ennyit leadni. Ha nincs folyamatos fitnesszre kereted, akkor menj el 1-2 hónapra és utána jobban tudod magadat egyedül is koordinálni, hogy mit sportolj és hogyan egyél.
2014. nov. 2. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!