Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek ezekről az update dolgokról?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki állandóan arról beszél, hogy ő update boltokban vásárol, drága de megéri és milyen finom az update puding, kakaóscsiga meg Isten tudja mi még. Aztán mondta, hogy update kolbász. Elnevettem magam, de igazából ez mégsem olyan vicces. Én egy kis városban lakom, félig falusi vagyok és lehet, hogy én gondolkodom furcsán de mi az, hogy update kolbász?! :D A kolbász az kolbász. Nem ettem még semmilyen update dolgot, azt mondják legtöbbször hasonlít az íze az eredetire meg elhiszem, hogy kevésbé hizlal de nem gondolnám, hogy ez hosszútávon olyan egészséges lehet. Persze szerintem is undorító amikor valami zsírban úszik, de könyörgöm, kolbász :D

Picit kiverte nálam a biztosítékot de lehet, hogy velem van a baj. Nektek mi a véleményetek az ilyesmiről?


2015. márc. 20. 16:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nép butitas amit csinálnak ezekkel a dolgokkal. Teli vannak mesterséges hülyeségekkel és szojaval ami nagyon rák keltő és egészségtelen. A lusta, figyelmetlen embereket célozzák ezzel, akik azt hiszik hogy azzal hogy update zsemlét esznek update kolbásszal akkor egészségesen élnek. Nem az hogy inkább a természet adta dolgokat ennék. Réka és Norbi sem eszi ezeket, úgy gondolom ez elgondolkodtató. Könnyebb figyelmen kívül hagyni dolgokat és hagyni hogy butitsak az agyad, minthogy valtoztatnanak a dietajukon.
2015. márc. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:

Nekem már elegem van az Update dolgokból. Egyszer vettünk Update sajtot nagyon finom volt, de iszonyú drága. Múlt héten voltunk Pesten, a Népligeten Update boltba árultak olyan termékeket amit minden boltba meg lehet venni. Inkább megveszem kisboltba mint 3x többet fizessek érte. Update kolbász?? Így van a kolbász az kolbász :)

Én most megettem egy mekis hambit+sültkrumplit és nem hízok, de én már 5 éve minden nap (!!) legalább 2 órát sportolok (karatézok)

14/L

2015. márc. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

azért olyan finom, mert tele van ízfokozókkal és még ki tudja, mikkel, amit ráadásul jó drágán el is adnak

nem tisztességes üzlet, ezt már csak az is sejteti, hogy Norbika miért ment ki a tőzsdére hirtelen részvényeket árulni, majd azokat miért tiltották be, csak erről sok update zombi nem akar tudomást venni

2015. márc. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
Itt van előttem egy "falusi parasztkolbász" nevű termék. Az összetevői: sertéshús, szalonna, sertésbörke, étkezési só, élelmi rost, fűszerpaprika, fűszerek, szőlőcukor, cukor, antioxidáns (E330, E300), tartósítószer. Na gondolom, hogy az Update kolbászba nem raktak cukrot, ettől Update. Egyébként én szeretem, finom, semmivel nem drágább mint a Meki, amit itt példának felhoztatok, de például tegnap délután megettem két kakcsigát és két túróstáskát és semmi mást egész nap, mégsem voltam utána már éhes, mivel lassan felszívódó szénhidrát. Aki szerint a kakaóscsigában szója meg egyéb rákkeltő anyagok vannak, az életében élelmiszeripari dolgokat nem olvasott, csak a női lapokból szedi ezeket az okos gondolatokat, ugye? Na mindegy, lényeg, hogy nem értem, mit utálkoztok, mivel szerencsére nem kötelező ezeket megvenni, nyugodtan lehet fehér lisztes, fehér cukros dolgokat enni egy életen át, senki nem kényszerít senkit, hogy Update dolgokat egyen.
2015. márc. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

nekem ne beszélj a lassú és gyors szénhidrátokról

150 grammos szénhidrát diétát kell tartanom életem végéig ;) , de ha pisztolyt tartanának a fejemhez, akkor sem venném meg ezt a mérget

2015. márc. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%
Én azon a cukrukon röhögtem el magam már végső kínomban, aminek 99%-ka kristálycukor, 1% szukralóz (nagyobb inzulinválaszt okoz, mint a cukor, étvágyfokozó is), és fél kilója 1200Ft. Ennél túlárazottabb terméket nehéz találni.
2015. márc. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Általánosságban én túlárazott szemétnek tartom az update kajákat. Ami előnyük van (cukormentes, lowcarb) azt ellensúlyozza az ócska összetétel.


Megesik, hogy a drágább és 'egészségesebb' fogyókúrás kaja károsabb mint a sima elhízáshoz is vezető hétköznapi, olcsó étel. Lefogyni még le lehet, de rákból kigyógyulni mondjuk valamivel húzósabb általában.

2015. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
le lehet pontozni, de attól még igazság az igazság marad, ezzel is alátámasztjátok az igazunkat :))))
2015. márc. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Cukorbetegeknek a 150 gramm ch diéta azért rossz, mert ha még működik a hasnyálmirigyetek, termelne inzulint akkor ezzel az étrenddel a maradék termelés is le fog állni idővel.


Ha már teljesen megszűnt az inzulintermelés, akkor úgyis be kell állítani egy ch szintet és hozzá inzulint.. oké, de minél magasabb ez a ch mennyiség, annál több inzulin kell. 150g igazából sok. Kétszer annyi, mint ami ideális lenne (bár ez nagyon egyén kérdése. Beteg embernek úgy szoktuk mondani, hogy ez azért sok. Kár, hogy az orvosok nem így gondolják)

2015. márc. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
nem cukorbeteg vagyok, hanem IR-es, a kettő nem ugyanaz
2015. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!