Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nektek mi a véleményetek...

Nektek mi a véleményetek ezekről az update dolgokról?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm aki állandóan arról beszél, hogy ő update boltokban vásárol, drága de megéri és milyen finom az update puding, kakaóscsiga meg Isten tudja mi még. Aztán mondta, hogy update kolbász. Elnevettem magam, de igazából ez mégsem olyan vicces. Én egy kis városban lakom, félig falusi vagyok és lehet, hogy én gondolkodom furcsán de mi az, hogy update kolbász?! :D A kolbász az kolbász. Nem ettem még semmilyen update dolgot, azt mondják legtöbbször hasonlít az íze az eredetire meg elhiszem, hogy kevésbé hizlal de nem gondolnám, hogy ez hosszútávon olyan egészséges lehet. Persze szerintem is undorító amikor valami zsírban úszik, de könyörgöm, kolbász :D

Picit kiverte nálam a biztosítékot de lehet, hogy velem van a baj. Nektek mi a véleményetek az ilyesmiről?


2015. márc. 20. 16:56
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

150 gramm pedig nem sok...

180-200 grammot ajánlanak terhes kismamáknak

2015. márc. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
25%

Az IR az az eset, amiről írtam, sajnos sok esetben 150g ch étrend mellett nem lehet meggyógyítani.


Meg a cukorbetegség megelőző stádiuma.


Kismamáknak kik ajánlanak hibás táplálkozási tanácsokat? Hát egyetemeken butított eltévelyedett testvéreink..

2015. márc. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

nyilván inkább megbízok egy több éve a szakmájában dolgozó, elismert orvosban, mint egy ismeretlen gyk-n prédikáló 46%-os idegenben :)

nem mellesleg több erre a problémára szakosodott intézet is ezt javasolja, és nem egy embert ismerek, akik ennek köszönhetően estek teherbe

nekem is rengeteget segített, számtalan problémám elmúlt, mióta csinálom, a javulást még a leleteim is alátámasztják, szóval, valamit mégis csak jól csinálok

már több ilyen kérdés alatt láttam a válaszaidat, de még sehol sem írtad, honnan szeded ezeket, amiket folyamatos jelleggel hangoztatsz

2015. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
8%

Mindenki abban hisz amiben akar. Van aki az updétben, valaki egy franc tudja milyen érdekszervezetek, cégek által kiképzett orvosban.. valami gyógyszert reklámozó 'szakemberben', valaki ilyen vagy olyan vallásban.


Én csak sikeres gyógyulást kívánok! :)

2015. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
akkor oszd meg velünk a bölcsességed, hogy te mégis mivel tudsz többet, és honnan? elég hiteltelen vagy
2015. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%

Mikor fog neked leesni, hogy minden ember hiteltelen?


Egy orvos 6 + x éven át tanul meg fáradozik azon, hogy 'hiteles' legyen és még így sem megy neki (vagy igen, mert vannak emberek akiknek elég ha fehér köpenyt veszel fel és máris istenként tisztelnek) én nem vagyok az az ember, aki azokat a dogmákat szajkózza amiket mondjuk a gyógyszermutyi pénzelte oktatási intézményekben ültettek a fejébe, csak ennyit mondok. Hogy az orvosaitok ezt elmondhatják-e magukról, hááát ezt nektek kell átgondolni :))


Vagyis nem kell, a túl sok gondolkodás amúgy fárasztó. Együnk inkább egy updétot, a Norbi szerint az jó kaja, és van aki ezt is elhiszi :)

2015. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!