Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szerintetek igy egy honap...

Szerintetek igy egy honap alatt megszabadulhatok 5 kg-tol?

Figyelt kérdés

167/70 kg vagyok.. 5-10 kg-t szeretnek fogyni.

Kizarom az edesseget, peksutiket, cukros lottyoket. Probalok kevesebb tesztat enni .. :) ezen.kivul a norbi duci treningre gondoltam+bicikli.

Sikerulhet?


2015. jún. 15. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudhatjuk, egyáltalán fogysz-e ennyitől, attól függ, mennyit eszel.

De határozottan jó irány, a cél sem irreális, vannak esélyeid, csak a mennyiség legyen jó. Sok sikert!

2015. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sok fehérje, kevesebb szénhidrát, abból is inkább a lassú felszívódású (durum tészta, tönköly és teljes kiőrlésű lisztek előnyben). Ha kalóriát számolsz akkor a kalóriabázis programot javallom és állítsd be 1500 kcal/ nap azon belül 50% ch, 35% fehérje és 15% zsír. Biztos tudod hogy cukor kiiktatva, krumpli minimális illetve a hüvelyesekből is. Igyál Zöld teát, gyömbért, fahéjat, fokhagymát, chilit, zöldfűszert használj bátran. Este ne fogyassz szénhidrátot csak egy salit és fehérjét. Pl. Paradicsom, hagyma, mozzarella bazsalikomosan. Zöldség korlátlanul, gyümölcs délután kettőig. Edzés után feltétlen fogyassz vagy fehérje port ( Biotech Usa Iso Wheyt javallom neked) és hozzá két evőkanál zabpelyhet vagy ha nem szeretnél vagy nem használsz fehérje port akkor fehérje és szénhidrát valamilyen formában. Ha teljes életmód váltásba kezdenél pl Paleolit diéta menj el egy Reform üzletbe, ha csak egy kisebb módosítást szeretnél akkor ezeket fogadd meg. Ne feledd attól mert diétázol nem kell semmiről lemondanod!!! ;) variálj, hogy egészségesebb legyen mint amilyen alap járaton és minden rendbe lesz :)) remélem tudtam újat mondani és tudtam egy kis támaszt nyújtani. Pusza és kitartást!!! Sose add fel még ha jön(nek) a mélypont(ok) akkor se.
2015. jún. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szia, nekem 3 hét alatt lement 5,6 kg a szemét kaja kizárásával és rengeteg kondival, futással. Az a lényeg hogy figyelj oda a kajára és mozogj sokat, sok sikert
2015. jún. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
fiú vagy, vagy lány? O.o
2015. jún. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól függ hogy kokain-e mert attól könnyen.
2015. júl. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem adj magadnak több időt, a szervezetnek nagyon sokkos a hirtelen fogyás, amit általában követ a rettegett jojó. Egy hónap alatt szerintem nem valószínű ekkora változás, de már 2-3 kiló után is sokkal jobban fogod magad érezni. Hajrááá!! :)
2015. júl. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Norbi egy köcsög, múltkor találkoztam vele az utcán és képébe dobtam egy jó adag lószart.
2015. júl. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat! :)
2015. júl. 19. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!