Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Update csokis croessan?...

Update csokis croessan? Mennyi kaloria van benne?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Az elmult 3-4honapban 20kg-ot fogytam.

Nem eheztettem magam,de SEMMI egeszsegtelen dolgot nem edtem,edesseget,pekarut sem. Szo szerint csak zoldseg,gyumolcs es csirkehus.

Tovabbi 20kg-ot szeretnek nyarig leadni, ugyanezzel a modszerrel,es etrenddel de elgondolkoztam azon, hogy van ez az Update csokis croessan es ha hetente 2-4et megennek az mennyire egeszsegtelen?

16L/160cm/64kg



2016. jan. 16. 09:02
 1/3 anonim válasza:
szia. az update termékek úgy lettek kitalálva, hogy fogyókúrázók is nyugodtan fogyaszthatják (nyilván nem egyszerre sokat). heti 2-4 db szerintem belefér, de inkább kevesebbet,mint többet. gratulálok az eddigi eredményedhez, és kitartás a továbbiakhoz:)
2016. jan. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Google a barátod, fent vannak a termék adatai.

Kb. 300kalória darabja


Heti kettő-négy nem éppen kevés. Én a rengeteg szója miatt nem enném, pálmaolaj se túl jó, ahogy a szukralóz sem.

2016. jan. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ne akarj további 20 kilót fogyni az nagyon sok!! 60-de max 55kg lenne normális, de nem 44!
2016. jan. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!