Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Másfél hónap alatt mennyit...

Másfél hónap alatt mennyit változhatok?

Figyelt kérdés

Mivel a szüleim frászt kaptak, mikor mondtam, hogy fogyózni vagyis nem is fogyókúrázni szeretnék, hanem inkább alakot formálni meg ilyenek. Szóval amikor mondtam, akkor frászt kaptak és mondták, hogy dehát nem kell, meg nem szabad, meg csinos vagyok stb stb stb. És mivel még otthon lakom, ezért nem olyan egyszerű a diéta kérdése. Vacsorázni nem szoktam, szóval az nem gond, reggelizni se itthon szoktam, hanem suliban szóval ez se nagy gond. Ebédelni viszont nagyimnál. És azt kell ennem amit főz. Nagyon jól főz, nem erről van szó. Csak gyakran van tészta meg ilyesmi. Valamint hétvégén együtt eszik a család és szintén azt kell ennem, amit ők.

És tulajdonképpen ezek miatt nem tudom, hogy mit és mennyit kellene.

Illetve Hányszor és mit eddzek. Olyan kéne amit a szobám falai között el tudok végezni és ugrálásmentes, mert lehallani. Bár néha-néha ez is megoldható.


156 centi és 57 kg vagyok. 30-körüli a testzsír százalékom, bár Elvileg ezeknek a méricskélőknek nem szabad nagyon hinni. A combom narancsbőrös.

Szóval elsődleges szempont, hogy feszesebb legyek alul. Van rajtam izom meg ilyenek, nem vagyok gyenge csak hát takarásban van. Tudom, Mindenre kell edzeni stb, csak mégis mit és mennyit? Valami konkrét ajánlat? Videó vagy csak ha leírjátok miket?


Nagyon megköszönném a rendes, hasznos válaszokat!


2016. ápr. 10. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


Ez alapján mondjuk a 25%-osra jobban hasonlítok, mint a 30%-osra. Nem tudom mi mennyire valós.

2016. ápr. 10. 16:54
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kajád felezd meg. 6 után ne egyél.

Kardió edzés, futás,bicikli,stb stb stb. Amikor csak időd engedi.

2016. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :)
2016. ápr. 11. 17:22
 4/5 anonim válasza:
58%
sárgakapszula
2016. ápr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Vazzeg az eletkorod miert nem irod le?

Egy 15 eves gyerek meg fejlodesben van, neki TILOS fogyokurazni.

Egy 18 eves serdulo holgyikenek meg legyen annyi esze, hgy elolvassa az elozo altal emlitett sarga kapszulat, hogy megertse a teste miert es hogyan mukodik.

Utana ragugliz bocsiviki oldalara, es megcsinalja az ingyenes taplalkozasi tipus tesztet, hogy kideritse, hogy milyen tipusba tartozik, mert ha szenhidrat tipusba, akkor nem baj, ha nagyi tesztat tesztaval foz, de ha feherjetipus vagy, akkor szigoruan zoldseg/feherje a te tipusodnak megfelelo kajalas es ha tesztat eszel akkor csak zsirosodni fogsz.


De a tipusodat a monitorrol nem tudjuk lenyalni, ugyhogy neked kell ennek utana jarni.


Sasafitness oldalan pedig talalsz 'szoba' gyakorlatokat!

2016. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!