Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Igy egy honap alatt megszabadu...

Igy egy honap alatt megszabadulhatok 5 kg-tol?

Figyelt kérdés

Reggeli: graham kenyer, tojas, felvagott, zoldseg,virsli, tej, gabonapehely. Persze nem egyszerre.

Tizorai:gyumolcs v zoldseg

Ebed:ami epp van itthon. De nem akkora adagok amit eddig ettem. Tesztat probalom kerulni krumplival egyutt.

Uzsin: joghurtbvagy kefir.

Vacsi:zoldsegek, salatak.

Ezen kivul nem eszem gyorskajat, edesseget, peksutiket. A napinegy graham kenyeren kivul. Cukroa lottyoket sem, csak vizet es zold teat.

Sport az torna lesz es eljarok biciklizni neha futni.

Igy vajon sikerulhet? Megfelelő ez?

167/70


2015. jún. 28. 12:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Tornanak a norbi duci treningre gondoltam
2015. jún. 28. 12:55
 2/9 anonim ***** válasza:
Meg, de inkább fogyjál lassan, de tartóssan. Hízni sem egy hónap alatt híztál el.
2015. jún. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Fogyhatsz de szerintem nem feltérlenul kell azt enni "ami van" hogyha például legalább heti kétszer valami húst eszel salátával az megdobhatja a diétádat + a fehérje nagyon fontos de ezt gondolom te is tudod ,viszont a felvágottat meg a virslit inkább hagyd ki.
2015. jún. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy nem...
2015. jún. 28. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Koszonok a valaszokat.

Az a baj, hogy a szuleim nem tamogatjak a fogyokuram, igy nehez nem azt enni ami epp van. De csirkemellet tudok enni salataval, bar nem mindennap.

Amugy is nagyreszt csak a csirkehust szeretem


Kedves utolsó, ha biztos, hogy nem..akkor esetleg segitenel?

2015. jún. 28. 13:37
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme nincs annak, hogy x ideig salátákon és joghurtokon éljen az ember. Majd miután letelik, megint el kezd zabálni. Bármit lehet enni, csak mértékkel. Én eszek sütit, pizzát, hamburgert is, mégis tartom a súlyom. Reggelire azt eszek, amit akarok, ebédre max 1-2 szelet húst, vacsorára pedig gyümölcsöt, johurtot. Minden nap iszok 1 nagy pohár zöldteát és ahová csak lehet gyalog megyek. Ja és, teljeskiörlésű pékárut eszet, nem pedig fehérkenyeret és hasonlókat.
2015. jún. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt kell enni ami otthon van és nem támogatnak akkor nehezebb a dolgod. Jobban meg fogsz szenvedni vele, mert a tornád vész kárba ha mellette nem eszel jól. :( Aki fogyózik elsősorban a kajára figyel, az egész edzést tönkre lehet vágni vele. A csirkemell nagyon jó, akkor próbálj abból többet. Minél több szénhidrátot próbálj fehérjére vagy zöldségre cserélni. Figyeld a súlyod és ha nem elég a torna, sajnos (vagy nem sajnos) át kell állni súlyzóra. Valahogy el kell használnod a nem diétás kaját. De te most viszonylag sokat akarsz fogyni egy hónaphoz képest, amit le lehet adni de akkor sajna tökéletesen kell enned. Az ember kedve gyorsan elmegy ha nem lát eredményt a munka mellett.
2015. jún. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A szinten tartó étrendbe belefér egy kis bűnözés. De a fogyókúra mindig szigorú de nem egyenlő az éhezéssel. Nálam sajna egy kis bűnözés is taccsra vágja akár az egész heti edzést és tudom hogy azon a héten hiába csinálom, nem fog használni úgy ahogy használhatna és ez rossz érzés. Ezért mondják hogy a 70% a kaja a többi a mozgás. Szerintem a duci torna is csak addig jó amíg hozzá nem szoksz hogy folyamatosan mozogsz.
2015. jún. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitseget! :)
2015. júl. 19. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!