Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Milyen edzés tervet kövessek?...

Milyen edzés tervet kövessek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Augusztus 1-ig le szeretnék fogyni (most november vége van, vagyis van kb. 8 hónapom.) Van olyan 7-8 fölös kilóm. Az étrenddel elboldogulok, viszont a mozgás már nem annyira. Tudnátok mondani, olyan otthoni edzés tervet, amit naponta kell csinálnom és hogy egyre többet, stb.

A válaszokat előre is köszönöm! :)



2016. nov. 28. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Futás, biciklizés. A legegyzserűbb dolgok. De sokan dícsérik az insanity nevű edzéstervet. Egyébként egy terembe gyorsabb eredményt érhetsz el.
2016. nov. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én Péntek Enikőt nagyon ajánlom!
2016. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A jógát nagyon tudom ajánlani, én imádom!

Tökéletes streslevezető is. Youtuben nagyon sok erönléti jóga van fent, azok nagyon jók.

De amúgy szoktam edzeni ezen kívül, szerintem a saját edzéstervedet jobb ha magadnak szabod meg, hogy mennyit bírsz.

Azt tudom javasolni, hogy elsőnek kerekítve írd le hány fekvőtámaszt tudsz megcsinálni, hány gugolást stb és annyit csinálj 2 hónapon keresztül mondjuk heti 3x vagy ahogyan érzed.

Attól is függ honan szeretnél fogyni.

A saját edzéstervem valószínüleg teljesen különbözni fog a tiédtől, de leírom a gyakorlatok miatt

Heti 3x eddzek, ahogy épp van időm, de van hogy kihagyom

Jógázni csak streszes időszakokban

Hasprésből 100

Felülés jöbra és balra 40-40

Hátonfekvésbe 30 lábemelés (egyszerre)

Alkar fekvőtámaszos gyakorlatból(alkalfekvőtámasz jobb kézz kinyújt, bal kéz kinyújt így sima fekvőtámaszba érkezel jobb kéz felemel 10 másodpercig bal kéz felemel 10 másodpercig) 20

Fekvőtámasz 40

Fekvőtámasz jobb és bal kézemeléssel 30-30

Fekvőtámasz tapsal 10

Négykézlább helyezkedve egyik láb rugóz 30-30

Négykézláb helyezkedve egyik láb kivisz oldalra és ott rugóztat 30-30

Fontos hogy akkor amikor úgy érzed eggyes feladatokból már tudnál többet csinálni, akkor frissíts az edzésterveden ;)

Remélem tudtam segíteni

2016. dec. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!