Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet kövessek?

Milyen edzéstervet kövessek?

Figyelt kérdés
Nos, úgy alakult, hogy csak 2x van időm elmenni egy héten edzeni. Tudom, hogy szűkös, de ami még rosszabb, hogy van amikor csak 2 egymást követő nap tudok menni. Eddig saját súllyal edzettem, van már egy erőszintem. Például tudok tolódzkodni, húzódzkodni 3x10-et. Fekvőtámaszból 40-50 megy, de már nem sok értelmét látom növelni, mert nem erősödök tőle. Kövessek egy teljes testes edzéstervet és eddzek alapgyakorlatokkal, ami a csövön kifér vagy csináljak egy kétnapos osztott edzéstervet?

2015. szept. 17. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

pl.itt egy két napos edzésterv,én ezt még soha nem próbáltam tapasztalatot nem tudok mondani.Lehet neked bejön,habar 2 egymást követő nap hulyeség lenne ezt csinálni.

2015. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Amúgy úgy néz ki, hogy jövő héttől jobban megtudom majd oldani. Bele fog férni elvileg, kösz a választ. Most teljes testes tervet csinálok, majd ha kicsit jobban megy, akkor átmegyek osztottra.
2015. szept. 18. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!