Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrendet kövessek...

Milyen étrendet kövessek annak érdekében, hogy júliusig leadjak 3-4 kilót?

Figyelt kérdés

Hello :)

Júliusig szeretnék leadni 3-4 kilót úgy, hogy látszódjon a combomon és a hasamon, hogy feszesebb, így szükségem lenne diétára és sok mozgásra is, de nem igazán tudom, milyen étrendet kövessek, és milyen edzéstervet dolgozzak ki.

162 cm vagyok és ehhez 61 kiló. Valaki esetleg tudna írni olyan ételeket, amiket ehetek reggelire/ebédre/vacsira? Milyen erősítés/edzésterv létezik, aminek hamar meglátszik az eredménye?


Köszi előre is a válaszokat! :)



2016. máj. 29. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2016. máj. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szia. Szerintem a legmegbízhatóbb módszer a kalóriaszámlálás. Ezen az oldalon találsz bővebb információt: kaloriabazis.hu .
2016. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ketogén diéta.
2016. máj. 31. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartós fogyáshoz életmódváltás. Kalóriadeficit, sport. Sok fehérje, hogy a szervezet ne az izomzatot kezdje el lebontani. Kardiónak tökéletes a biciklizés. Erősíti a combot, elősegíti a fogyást. Sok türelem és kitartás. Sok sikert!:)
2020. jún. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!