Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Nektek mennyi idő után jött...

Nektek mennyi idő után jött be a Norbi-diéta?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, 166 cm és 85 kg, tehát a súlyom igencsak sok gondot okoz nekem, ami rendszeresen megnehezíti a mindennapjaimat, nem is beszélve arról, hogy így szinte képtelenségnek érzem, hogy összejöjjek komolyabban egy sráccal. Szóval néhány hónappal ezelőtt kecsketoszás az egyik barátnőm ajánlotta nekem az Update-módszert, aminek köszönhetően ő 1 év alatt húsz kilót adott le, én viszont egy hónap után sem látom az eredményt, mert eddig egy grammot sem fogytam.


Mit csinálhatok rosszul? Nektek mennyire jött be ez a módszer? Vagy mi mást ajánlanátok helyette vagy mellette?



2017. aug. 10. 16:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Norbi Update egy humbug. Nem kell Norbi kajàja hogy lefogyj. Kalóriadeficites etrend és legalàbb heti 3-5 edzés.
2017. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Én egész hétre rendeltem menüt, fél év alatt mínusz 12 kg.
2017. aug. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
85%
Persze, nyugodtan, ha IR-es vagy PM beteg szeretnél lenni 10 év múlva, 40 év múlva meg láb nélkül élni.
2017. aug. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
A kecsketoszás is beletartozik ? Vagy valamit elírtàl?
2017. aug. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Én 1 év alatt 28 kilót fogytam, és nem norbi diétával.

A titok egyszerűen annyi, hogy életmódot változtattam, kezdve az ételek változtatásával.

kalóriabázis. hu segítségével tudtam figyelni, hogy megfelelő mennyiségű kalóriát egyek, megfelelő mennyiségű zsír, szénhidrát, és fehérjét fogyasszak. Emellett elkezdtem sportolni. 99 kiló voltam (162 cm magas)

Megjegyzem, hogy nem mondtam le csak a kenyérről. De ettem csokit, fagyit, pizzát is, csak nem annyit mint régen. Ha jól emlékszem akkor 3 hónap alatt rögtön ledobtam 14 kilót.

2017. aug. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

A Norbi-Update nem egy módszer, hanem egy üzleti fogás.

A módszer az egészséges ételekkel és rendszeres mozgással elért kalóriadeficit.

2017. aug. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
81%
Nekem 25 éve nem jön be.
2017. aug. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
59%
Egyik barátnőmnek az egészsége ráment, mert azokat a szarokat ette.
2017. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem azért írom ezeket mert Norbi-ellenes vagyok, hanem mert gondosan utánanéztem a dolgoknak, van háttértudásom és már sikeresen leadtam 20 kilót.

A Norbi kaják csökkentett szénhidrát tartalmúak, ennek köszönhetően ehetsz bármilyen finomságot (kakaós csiga, pizza, csokik) és mégse kavar bele a fogyókúrába (persze kalóriadeficit legyen meg)

Azonban rengeteg műanyag van a Norbi termékekben, mondjon Norbi akármit, én is kipróbáltam és állandóan felpuffadtam tőle, meg minden bajom volt. Az összetevők listája is eléggé elborzaszt.

A fogyókúrára nem szabad, hogy rámenjen az egészséged, mert ennek az a célja hogy egészségesebb legyél.


Fogyni a legjobban helyes étrenddel és rendszeres mozgással tudsz. Sok zöldség, sovány húsok, saláták (egész finomak és laktatóak) Facebookon vannak jó diétás csopik, amik tele vannak receptekkel :)

Tejtermékeket te döntöd el, hogy fogyasztasz-e, én szinte minden nap ettem és nem zavarta meg a fogyásom.

Mozgás: séta, bicikli, úszás

Számold ki a napi kalóriaszükségletedet heti 0,5-1 kg fogyáshoz és az alapján egyél. A makrókat is vedd figyelembe, a szénhidrátra nagyon figyelj oda. Cukrot és fehérlisztet hagyd el, helyette eritrit nagyon jó!! És tk. liszt.


Egyébként maga az Update kódrendszer nagyon jó, én azt ajánlom bárkinek, de az Update termékeket semmiképpen.

Nézz utána a Szafi termékeknek, azok egészségesebbek, mint az Update és sok szénhidrát-csökkentett termék van, liszt, palacsintakeverék, stb. Hosszútávon is nyugodtan fogyaszthatók, maga Szafi is ezeket fogyasztja. Norbi szerinted megeszi a termékeit?



Én 166cm és 86kg voltam most márciusban, jelenleg 65kg :D Még -10kg a tervem :)

2017. aug. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amúgy nem értem miért írtam hogy nem vagyok Norbi-ellenes, na mindegy xD
2017. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!