Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki fogyott Norbi update...

Biasco Elisabeth kérdése:

Valaki fogyott Norbi update TERMÉKEKKEL?

Figyelt kérdés
Sikertörténeteket várok :)

2015. dec. 15. 17:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem fogsz kapni. Norbi update tokeletes parasztvakitas. Sportolni kell nem pedig megvonni magadtol a taplalekot.
2015. dec. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Aki fogy tőle, az sem attól, hanem a mozgástól. Ha csak Norbit eszel, önmagában nem segít!
2015. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagybátyám a térdei miatt nem tudott sportolni, szinte még gyalogolni sem hosszabb ideig, fel is szedett jócskán. Update termékektől várta a csodát, betartotta a szénhidrát csökkentett diétát + kalóriát is számolgatott. Mondanom sem kell, elmaradt a csoda. Parasztvakítás ez, ahogy már előttem is mondták.
2015. dec. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Én fogytam 10kg-t (ennyi feleslegem volt összesen), ettem norbis termékeket is, és igen, néha mekiben is ettem. Eközben heti 2-3 alkalommal sportoltam. Nem azért fogytam le, mert norbis dolgokat ettem, csakis azért mert kevesebb kalóriát vittem be a szervezetembe, mint amennyi annak kell.

+Akik szidják a norbis dolgokat, azoknak csak annyit üzennék, hogy az összes nagy élelmiszerlánc által árult sütiben, kenyérben vannak minimum olyan (ha nem rosszabb) mesterséges anyagok, mint amik a norbi update dolgokban.

Személy szerint a norbis boltokban árult dr. schwarz termékeket részesítem előnyben, azok a legfinomabbak (pl meggyes/almás rétes, kakaós csiga)

2015. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen,bár nem kizárólag az ő termékeivel,hanem magával a kódrendszerrel.Már 10 éve -13kiló ment le 3 hónap alatt és azóta is tartom.Mindent,de tényleg mindent megeszek,csak átformáltam update-re.Már lassam könyvet is írhatnék.Süti,sós rágcsa,tésztás ételek,stb.Az összetevőkön múlik.
2015. dec. 15. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igazából énis fogytam vele, csak további sikertörténetekre voltam kiváncsi.

Én nem értem miért van mindenki ez ellen.. Ez egy tényleg nagyon jó "ehető találmány". Aki csak a kalóriadeficitben hisz, annak üzenném, hogy ezek a termékek mind kalóriacsökkentettek szóval sokkal többet lehet belőle enni mint az egészségtelen megfelelőjéből. 2. és a legfontosabb CUKORMENTES és FINOM ami csak méginkább fokozza,hogy miért ne lehetne a diéta része. 3. szénhidrát csökkentett amivel mindenképp lehet gyorsítani a fogyás sebességét. Aki nem fogy vele az azért van mert mértéktelenül eszik, mindennek van kalóriatartalma , nem kalóriamentes terméket árul ő sem, csak abból többet lehet, vagy csak beilleszhető az étrendbe 1-2 édessége v vmi a napodba. és még aki nem fogy az is lehet,hogy Norbi update termékek mellett EGÉSZSÉGTELEN termékeket is fogyaszt amiket még rá eszik.

2015. dec. 16. 11:54
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Igen! A pénztárcám 20 kilóval lett könnyebb egy hónap alatt! :D

Bocsi az offért :)

2015. dec. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
63%
Nem, senki...
2015. dec. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
A norbi update cuccokba csak szén hidrát nincs,az az fele,vagy harmad annyiért megtudsz venni olyan cuccokat a boltban!
2016. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem a fogyás a lényege konkrétan, hanem hogy nem hízol el tőle.
2016. jan. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!