Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Edzéstől le tudni "fogyni"?

Edzéstől le tudni "fogyni"?

Figyelt kérdés

Ugy èrtem hogy edzek és akkor ugy hallotam a zsír helyére kerul az izom csak a vegen vekonyabbnak látszom majd, csak izombol.


Vastag a labam es futni nem tudok asztma miatt. Biciklitol meg nagyon kohogok. Edzesre gondoltam azt bírom. Etrendet nem tudok változtatni vegánra.. nincs ahhoz kulon penze a szuleimnek. Napi kb 2szor eszek. Neha kihagyom a vacsorat ha nem vagyok ehes.


Suliba szoktam enni hetkoznap.


Reggeli sokfele szokott lenni pl:


Hetfon 10orai: keksz 2db zabfalatok.

Ebedre: leves(mindig megvaltozik de legtobbszor husleves hus nelkul) fozelek vagy teszta vagy ilyesmi szokott masodikra menni.


Kedden is igy csak mondjuk itt szendviccsel (1db) szoktuk kezdeni. Leves stb ilyenek.


Ja es uzsonna is van hetkoznap: altalaban gyumolcs (pl banan vagy szolo vay ilyenek) vagy joghurt vagy halaskenyer stb.


Koszi elore a valaszt! :)


Ui: 171cm 79kg.(tegnap voltam vizsgalaton).


2017. okt. 21. 11:17
 1/10 A kérdező kommentje:
Es bevallom este sose vagyok ehes. Tehat ritkan van olyan nap mikor eszek vacsira.
2017. okt. 21. 11:18
 2/10 A kérdező kommentje:

[link]


Egy kép magamrol

2017. okt. 21. 11:19
 3/10 A kérdező kommentje:
Ja es 16 eves vok. Es a labamrol van szo leginkabb foleg a combom. Es a hasamrol en irjatok sok negativumot mert igazabol keves zsirt erzek rajta.
2017. okt. 21. 11:20
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Edzéstől nem fogsz fogyni, a kevesebb kajától fogsz. A kép alapján nem olyan rossz a helyzet, nincs olyan sok felesleged.
2017. okt. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt! :)


Egyebkent a fenekemtol (foleg ott van a legtobb azert van olyan lanyos seggem) picit lejjeb a combom kozepeig sok zsirt erzek. Lejjeb mar nem mert ha feszitem akkor full kemeny izom az egesz. A hasamra is kb 2cmt erzek.(zsirt).

2017. okt. 21. 11:59
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

A zsír helyére nem megy izom, hála a jó égnek, illetve annak, hogy életképes lényeket szokott összehozni az evolúció. Jól is néznénk ki nem a megfelelő helyen tapadó izmokkal. De fehérje eleve CSAK aminosavakból lesz, zsírból és szénhidrátból nem, hiányzik a nitrogén.


A zsírt le kell szálkásítani, izmot pedig szép lassan felépíteni, ez általában nem megy egyszerre.

A leírásban nem sok fehérjét láttam, az kelleni fog az izomépítéshez, s persze az élethez is, az izom lassan épül, csak kicsit nő meg a fehérjeigény ilyenkor.


Ki mondta neked, hogy legyél vegán? :D Úgy is lehet, de nem kötelező, valamivel még egyszerűbb is, ha komplett állati fehérjékre alapozol.


A 2 étkezés OK, de te akkor se eszel rendesen, hacsak nem gigászi főzeléked van valami nem említett fehérjedús feltéttel az üres leves után, de akkor nagyon félreérthetően írtál.


Egyszer kiszámolhatnád egy átlagos nap makróit s összevethetnéd az igényeiddel. Nekem úgy tűnik, hogy keveset eszel, az is zömmel szénhidrát. Semmi baj a szénhidráttal, de a másik két makrotápanyag az esszenciális...

2017. okt. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Koszi. Ment a zold pacsi.

De hogy szalkasitsak ha nincs edzes??

2017. okt. 21. 12:52
 8/10 anonim ***** válasza:
De azt írtad, hogy van edzés. Amúgy mozgás nélkül is fogyhatsz zsírból, csak egészségesebb, jobb és az izmok megtartásához is hozzásegít, ha edzel is, lehetőleg teljes testre.
2017. okt. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen de azt mondtad hogy edzestol nem leszek full izmos.(erosebb csak nem fogok fogyni)
2017. okt. 21. 20:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Edzés mellett is lehet szálkásítani, sőt, úgy a legjobb. Nincs nagy súlyfelesleged, ha elkezdesz sportolni (pl. otthoni saját testsúlyos edzések), és egy picit megemeled a fehérjebeviteledet (több hús, tojás, túró), akkor nagyon szép eredményeket érhetsz el.
2017. nov. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!