Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen edzéstől tudnek látvány...

Milyen edzéstől tudnek látványosan fogyni?

Figyelt kérdés

már február óta eddzek le is ment 5.5 kg, de még mindig nem érzem jól magam a bőrömben 12/f

amúgy meg bocs ha rossz kategóriba írtam


2013. máj. 25. 10:35
 1/7 A kérdező kommentje:
tudnék
2013. máj. 25. 10:35
 2/7 anonim válasza:

szuper az 5 kiló,gratulálok. :)

járt el futni,ugrókötelezz,súlyzózz,amit akarsz. ilyen fiatal korban még szerintem bármelyiktől fogyik az ember.

figyelj az étkezésedre, keveset nassolj,ne igyál sok cukros üdítőt,én már ettől jobban éreztem magam. :)

2013. máj. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Squash! (Fallabda) a legtöbb kalóriát ezzel a sporttal égetheted el egy órácska alatt :)


Este ne egyél sokat, és csak könnyű kajákat, és kész. :)

persze fejlődő szervezetnek szüksége van az energiára.

2013. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vazzeg, 12 evesen meg ne akarj fogyni, legalabbis ne tudatosan fogyokurazz.


A sport az jo, gratula a fogyashoz, de ne nezegesd a merleget minden heten, foleg ugy hogy az izom nehezebb mint a zsir es ha erositesz, akkor a merleg baszik lejjebb menni de formasabb leszel.


Sport, mindegy mi, amig csinalod addig hasznal!


Es egyel rendesen, meg novesben vagy, fogyozassal csunya hibakat lehet elkovetni ilyen korban, aminek kesobb iszod meg a levet (ifju ferfi korodban)

2013. máj. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cukor és kenyér, tej TÁVOLBADOBÁSSAL.


Ugyanis ha ezeket minél messzebb eldobod, akkor nem fogsz hízni, hanem fogyhatsz (már ha zsíros vagy).

2013. máj. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Heti 2-3x 30perc edzés csodákra képes ;)
2013. jún. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Normál életmód meg fogyásra..
2013. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!