Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Arcból lehet fogyni edzéstől?

Arcból lehet fogyni edzéstől?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt párszor feltéve a kérdés, de nálam más a helyzet. Az elmúlt egy évben híztam 8 kilót ami az én esetemben már kellett, mivel elég sovány voltam és alkatilag most érzem magam jól a bőrömben ,de arcra is híztam ami nem tetszik.. A helyzet az, hogy 1 hete kezdtem edzeni (fitnessz) és heti 4-5x fogok járni, hogy formásodjak, tehát nem fogyni szeretnék, de arcból mehet le az edzéstől? Mert azt nem értem ha egy túlsúlyos fogy az edzéstől az arcából is megy le, de én is u.úgy edzenék.. akkor ilyenkor hogy van ez? köszi
2012. júl. 1. 21:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Az biztos, h nekem először arcból(és mellből sajnos) indult el a fogyás, viszont én máshonnan is szerettem volna fogyni. Kifejezetten arcra nem hiszem, h van megoldás, ugyanis nincs helyi fogyás, még hasra, meg combra sem, pedig ott lehetne fáslizni, vagy hasonló. Arcra viszont semmi ilyen nincs.
2012. júl. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!