Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 20 perc vagy heti 1 óra...

Napi 20 perc vagy heti 1 óra edzéstől tudnék fogyni?

Figyelt kérdés
Bizonytalan vagyok, annyi info van a neten, csak belekeveredek és elmegy a kedvem a fogyokurázástol,tornátol..

2017. márc. 2. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Minden másnap 1-2 óra.
2017. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

heti 1 óra? és ilyen hozzáállással?

nem,nem tudsz!

2017. márc. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Bocsi heti 3 órát akartam irni,csak elirtam.

De mikor nekiállok,már többször probáltam,és elmegy a kedvem h ugysem tudok végigcsinálni kezdőként rögtön egy 1 órás edzést.. És ha nem csinálom ugyse fogyok,aztán abba is marad..

2017. márc. 2. 21:24
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne így állj neki!

Tudod, hogy hány embertől hallom, hogy jaj nincs időm erre, nincs időm arra, és arra a kevés időre meg nem érdemes, mert nincs értelme.


1. Igenis van értelme.

2. Belejössz, megszereted, aztán még több időt szakítasz rá.


A mozgást ne büntetésként fogd fel, amit X ideig kötelező végezned, aztán már soha többet.

Az életed része kell, hogy legyen.

2017. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"h ugysem tudok végigcsinálni kezdőként rögtön egy 1 órás edzést.."


és mi lenne, ha nem rögtön a mély vízbe akarnál beleugrani?

talán kezdhetnéd egy negyed órással, aztán szépen fokozatosan emeled a mennyiséget.


azért nincs kitartásod, mert valójában nem is akarsz változni, nem is akarsz lefogyni.

ha tényleg le akarnál, akkor lenne motivációd és nem a kifogások mögé bújnál.

2017. márc. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyi mozgás jobb, mint a semmi. Semmi gond nincs a röviddel, nyilván intenzív számodra, ha nem bírsz egy órát.

Mert lazából nyilván bírnád.


Fogyni pedig nem a mozgástól fogsz, persze segíthet benne és amúgyis kell az egészséghez.

2017. márc. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Heti 3x 40 perc olyan mozgas amit szeretsz, hozzalehet szokni.

Vagy: heti 2x sulis szakkor, tok jo tarsasagi program, mellette pedig otthon reggel vagy este tornazol egy picit, egy jo etrenddel tokeletes!

2017. márc. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%
Ha elmész minden nap kutyát sétáltatni, vagy elmész hetente kétszer és keményen edzel, a kutyasétáltatástól jobb állóképességed lesz, mint az utóbbitól. Ez bizonyított tény.
2017. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
nem a sporttól fogsz fogyni, hanem a kevés kajától.
2017. márc. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia! A mozgás öröméért állj neki mozogni és ne azért mert fogyni akarsz. Olyan mozgást válassz, ami örömet okoz! Tök mindegy, hogy mi. lehet otthon tánc zenére egy-kis "ugrabugra" ; Kirándulás ( mondjuk szerintem ez a legjobb, a természetben lévő kikapcsolódás, ezt nem lehet megunni) Nagyon fontos, hogy örömed legyen benne.
2017. márc. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!