Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy kell lefogyni?

Hogy kell lefogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 171cm 79kg vagyok es kicsit kovernek erzem magam.. hogy kell konnyen fogynom ezek nelkul:


Nincs futas (asztma miatt)

Nincs vega (hus nelkul nem tudok megelni, lemegy a vernyomasom meg szedule tolle)

Max edzeni tudok. Leginkabb a labammal van a baj azt kene szalkasitanom.. kerlek segitsetek. :)


16/F


2017. okt. 23. 16:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A hús direkt előnyös fogyásnál, az összetétele miatt, nem értem, ki találta ki, hogy el kéne hagyni. Bár én nemigen eszem húst, fogyáskor pedig szinte semmiképp, de más okokból :)


Ebben a korban már simán végezhetsz rendes súlyzós edzést is, de persze a saját testsúlyos is OK.

A fogyáshoz kalóriadeficit kell, persze rendes étrenddel.

Nem írok kisregényt, de ha edzeni akarsz, kérdezd meg a testépítés szekciót (rá is kereshetsz hasonló kérdésekre, már milliószor írtunk erről).


Jó, ha az erősítés mellett van aerob, biciklizhetsz, gyalogolhatsz, úszhatsz... Az asztma és a kardió kapcsolatához nem értek, de anélkül is fogyhatsz és erősödhetsz.

2017. okt. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hogyha az edzes melelt dontok akkor mennyi ido kell hogy lefogyjak szerinted?


[link]

2017. okt. 23. 16:46
 3/11 anonim válasza:
A hagyományos helyett egyél teljes kiőrlésű kenyeret (minden más maradhat), aztán majd kérlek referálj az eredményekről.
2017. okt. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Napi 2szer eszem.
2017. okt. 23. 17:15
 5/11 anonim ***** válasza:
A kalóriát számold! Legyen a napi mennyiséged 1500 kcal, és fogyni fogsz.
2017. okt. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi. De en nem tudom hogy egy szelet normal kenyer hany kaloria.. (toast)
2017. okt. 23. 17:20
 7/11 anonim ***** válasza:

A képről nem mondom meg, mennyi a felesleged, de fog ez menni hamar, ha odateszed magad. Heti fél-1 kiló zsírból már tempós fogyás, több nem reális, illetve nem egészséges.


Nem muszáj számolnod, csak persze akkor nem lehetsz benne biztos, hogy rendes felesleg jön össze. Ha kiszámolsz pár napot, majd hasonlóan eszel számolás nélkül, az is jó lehet. Egyeseknek sose kell számolni, de mi, aki könnyedén elszállunk a kalóriákkal, más lapra tartozunk. A 2 étkezés annyiban segíthet, hogy sok ember így nehezebben eszi túl magát, főleg a te kalóriaigényeddel, ami azért nem olyan alacsony, fogyáskor sem kell annyira erősen lecsökkentened.

2017. okt. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Mit egyek?


Keves a fizetesunk egy honapba es igy nem tudnak a szuleim ram kulon etelt venni. De en ezert nem is panaszkodom elfogadom megertem oket. Edzes megoldhato? Fekvopadunk van. Hasra, labra, mellre/oldalizomra(nmtudom melyikre), meg bicepszkent is haasznalhato.

2017. okt. 23. 20:14
 9/11 anonim ***** válasza:

Tiszta hülyeség ez a nagy kajamegválogatás. Tpapasztalat. Én fél éve nayon rá voltam rre az egészre görcsölve, nem ettem olyat, ami nem olyan, csak az egészséges dolgokat, de aztán rejöttem, hogy nem az a lényeg, hogy mit eszel, hanem hogy mennyit! Kalóriadeficitről szól az egész. Mozgás sem szükséges, csak akkor meg ne nyávogj a lesorvadt izmok és löttyedt test miatt. Fogyni lehet sport nélkül is, csak nehezebb.

Azt ajánlanám, hogy használd a Kalóriabázist! Asztma ellen meg lehet tenni.

2017. okt. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

De en nem tudom hogy mi mennyi kaloria..


Amugy ugy ertettem hogy edzenék.. tehat nrm sorvadtatni az izmom.

2017. okt. 24. 18:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!