Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mennyi idő alatt tudok lefogyn...

Mennyi idő alatt tudok lefogyni 15kg-ot?

Figyelt kérdés
2012. dec. 15. 23:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Én is ennyit szeretnék leadni, nekem június a cél.
2012. dec. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
19%
A te esetedben Dezső, minimum 2 év..
2012. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem eszel semmit,elég hamar.
2012. dec. 18. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A Tengerész ***** válasza:
16%
Normális fogyás az a "felét enni, dupláját mozogni" technikával működik. Ezzel egy hónap alatt fél kiló megy le. Kezdetben némi éhségérzettel jár, de pár hét alatt megszokható. A többi másodikos számtan.
2012. dec. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
41%
Ha elveszted egy végtagod akkor könnyen.
2012. dec. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
26%
Én két hét alatt megvoltam vele :) na jó csak 13 kg ment le, de az se semmi 14 nap alatt,nem? :)
2012. dec. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
66%
Ha azt akarod, hogy ne is jöjjön vissza, akkor egy év. Én egyszer csináltam meg 3 hónap alatt -15 kg-ot. Ennek 20 éve volt. A következményeit ma is viselem. Senkinek ne higgy, aki havi 1 kg-nál többet ajánl! A súlytöbblet dekánként jött rád, ugyanúgy kell leadni. Először a vízfelesleg megy le - ez nem fogyás. A vizet tehát pótolni kell! Napi 2-2,5l tiszta, szobahőmérsékletű víz. A második lépcsőben az izom veszít a tömegéből, ráadásul a vegetatív rendszer működtette izmok (szív-, rekesz-.) Harmadszor a szervezet érzékelve, hogy kevesebb tápanyag jut be, elkezd raktározó üzemmódba váltani=zsírfelhalmozás. Szerencsés esetben kevesebb zsírt raktároz, mint amennyi izmot veszített, de sajnos 90%-ban nincs szerencsés eset. Amit én magam megteszek az a következő: reggeltől délutánig(15 óráig!) 2-3szor étkezem az eddigi mennyiség kétharmadát, de inkább felét. Sok és változatosan elkészített zöldség és gyümölcs. Kenyeret magam sütök. Semmi olyan húsféle, amely alaphelyzetben magas zsírtartalmú. Legfeljebb sovány pulykamell és hal.(A pangasiust nagyon felejtsd el!!) 15 ó. után csak tiszta víz. És mozgás, mozgás, mozgás. Lassú séta, aztán egyre több és tempósabb. Volt, hogy a múlt télen 7,2km/ó átlaggal "sétáltam". Jó szívvel ajánlom! A kocogás nem mindenkinek javasolható - egyénenként változó. A gyaloglás és úszás viszont bárkinek. A kettő közül az egyiket legalábbis mindenki tudja. Sok sikert a feladathoz! Érdekel a további sikerélményed! Valamennyien tanulunk belőle!"Joer"
2012. dec. 20. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 Brutus19 válasza:
91%
Konkrét választ nem tudok adni, de a lényeg az lenne, hogy fel kell gyorsítd az anyagcserédet! (mondjuk 2 naponta min. 2 km./majd több futással+még ez-az!) és meg kell válogasd hogy miket eszel! felejtsd el a csokikat, cukrokat, kólákat, gyorskajákat! ha pusztán ennyit betartassz, már jelentős javulást érsz el!:)
2012. dec. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim válasza:
83%
Ment a zöld ujj Brutus! egyetértek...!
2012. dec. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Havonta fél-egy kiló? Ti normálisak vagytok? Ha odafigyel az étkezésre már több megy le, hát ha még mozog is mellé. Szerintem 15 kg kb fél év alatt reális. Csak utána sem szabad abbahagyni a mozgást és helyes táplálkozást mert akkor jönnek vissza a kilók.
2012. dec. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!