Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Kiderült, hogy IR-em van....

Kiderült, hogy IR-em van. Szigorú diéta kell. Nézegettem a Update Woman menüt. Szerintetek ezt ehetem nyugodtan IR esetén?

Figyelt kérdés
Ahol kevesebb a napi bevitt CH mennyisége, ott hozzáennék még annyit (szénhidrátot) amennyi nekem kell a diétába.

2018. ápr. 24. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
szia, ha nem szeretnél még több bajt magadnak akkor került el az update-t minden formában.
2018. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.válaszoló, miért?
2018. ápr. 24. 14:30
 3/8 anonim ***** válasza:
23%
Mert divat őket szidni, azért. Gazdagok, híresek, szép családjuk van, izmos testük, boldogok... hát akkor alapból utálni kell őket.
2018. ápr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Beszélj a dokiddal, tud adni mintaétrendeket, olyan táblázatokat, amiben szerepelnek makrók. Azok alapján könnyű lesz összeállítani, mi az, ami neked való és szereted is.

Egyébként kevesebb szénhidrátot ehetsz, több ne legyen. :)

2018. ápr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Ha nekem IR-m lenne, én ketogén diétát csinálnék.
2018. ápr. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
94%

Az update az lényegében fehérliszt felhigitva egy kis szojával..ugye tudod mivel növelik a szárnyas állatok máját?

Ha nem szeretnél még több bajt,valoban kerüld.

Helyette esetleg szafi termékeket is fogyaszthatsz,árban nincs sok külömbség csak ezek jol összeválogatott alapanyagokbol készülnek.

2018. ápr. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem divat őket szidni, már évek óta tojik rájuk mindenki magasról.

Egyszerűen felesleges a ki tudja mivel bekevert szemét szrjukat venni kisebb vagyonokért.

Azért aki valóban aggódik az egészségéért, az ne egy olyan ember termékeit fogyassza, aki szerint a cukor meg a kokain "vegyjele" ugyanaz, csak a cukor károsabb...

2018. ápr. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
97%
Az első hozzászoló vagyok. Nem azért mert divat őket szídni :) Félre értés ne essék, irigy nem vagyok rájuk, se senkire. Nincs okom panaszra az életben, így nem is vagyok feszültségekkel teli amiket úgy vezetek le, hogy sikeres emberek szídok. Inkább inspirálodok sikeres emberek által. De általuk sajnos nem tudok, úgyanis azzal keresnek pénzt, hogy másokat megbetegítenek. Nagyon sok ember lett beteg mert a terméküket ette (személyesen is ismerek többet) , de elég csak megnézni az összetevő listát. Teli vannak a termékek a szervezet számára káros dolgokkal. Tudom miről beszélek, nem divatból "fújjolok", ezt tanulom, van rálátásom mi mit okoz. Sajnálom, hogy sokak bedőlnek nekik.... úgyhogy tényleg csak azt tudom ajánlani, hogy kerüld őket és minden más feldolgozott ételt. Egyél igazi ételeket! :)
2018. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!