Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ti, akik az Update szerint...

Ti, akik az Update szerint étkeztek, nem tartjátok visszatetszőnek, hogy Norbi rosszul néz ki és betegségei vannak?

Figyelt kérdés

Nem a szívére gondolok.

Most jött ki pl. egy cikk róla, hogy teljesen elkoptak a csigolyaközti porcai és fájdalomcsillaptokon él már régóta.

Aztán kb. 45 éves korára eléggé rosszul is néz ki.


[link]


2018. máj. 17. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
En amiota update- elek, azota kokaint hasznalok cukor helyett. Teljesen jol erzem magam 😃
2018. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak 1-2 terméket használok az update-ből (mogyorókrém, ketchup, néha leveles tészta vagy ha arra járok akkor 1 szendvics), szóval passz. Nem tudom, h fogyni mennyire lehet ezekkel, mert én oda figyelek a normál étkezésre és ezt a 2 terméket ami mindig otthon van, kb. szerintem csak placebo hatással van a szervezetemre. Talán nyugtatóbb, h "egészségesebb" egy fokkal. De napi szinten ezeket sem használom.
2018. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem vagyok Norbi fan de egyáltalán nem néz ki rosszul. Az meg, hogy vannak egészségügyi problémái, hát kinek nincs... Sok sportolónak tönkre megy az izülete, vannak sérülései és szed is rá gyógyszert, az miatt miért nem reklamálsz? Ilyen a sport, használ de roncsol is. A Norbi nem örök életet ígér és nem is probléma mentes életet. Segítséget nyújt a fogyásban és ösztönöz, ennyi. Kár belekötni.
2018. jún. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a termékek miatt néz ki rosszul, hanem a kemény, mértéktelen sporttól. El is mondja egy videójában, hogy a sporttal kicsinálta magát (a szivét is)
2018. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
43%

Az update egy márka néhány cukormentes termékhez.

Nem az örök élet titka. Sőt, egy része olyan hasmenést okoz, hogy előbb pusztulsz ki, mint hogy lefogyj.

Nem kell rajta számonkérni, ha beteges, ugyanolyan ember, mint bárki más. Egy üzletember, aki elkeseredett kövér embereknek ad el cukormentes kakaóscsigát. Miért kellene neki egészségesebbnek lennie bárki másnál?

2018. júl. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!