Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szeretnék megszabadulni a...

Szeretnék megszabadulni a súlyfeleslegeimtől, mit tegyek? /16 L/

Figyelt kérdés

Nyáron nagyon hatékonyan edzettem, volt is látszata vszont most nagyon visszajöttek a pluszok. Valakinek van hatásos módszere rövid idő alatt?

Lehetőleg olyan ami nem jár koplalással meg hasonlók.



2018. dec. 30. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
45%
Küldj képet az alakodról,az alapján tudok mondani gyakorlatokat. (Pl ha a karjaid vékonyak és a hasadon van minden,nem hasizomedzés kell neked mert az csak jobban kinyomja)
2018. dec. 31. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
22%
kép? vagy adatok? igy nagyon nehez barmit is mondani
2018. dec. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

74 kg vagyok és 160 cm😓

A karom sem túl vékony🙄

2018. dec. 31. 21:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Írj rám, megbeszéljük bővebben ha szeretnéd.

Így azt tudom mondani hogy több kalóriát kell felhasználnod, mint amennyit beviszel.

Erre ajánlom a kcal számlálást.

Ha szeretnéd hogy maradjon meg az izmod akkor használd őket és zsírból fogsz fogyni.

Helyi fogyás nincs.

2019. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rövid idő alatt szerintem nem lehet egészségesen lefogyni. Amiket tudok javasolni, azok inkább praktikák, amik beválhatnak, pl. sétálj sokat, ahova tudsz, menj gyalog, ne liftezz, lépcsőzz. Egyél kevesebb édességet (nem hiszek a teljes megvonásban), több halat, tojást, zöldségeket, kevesebb szénhidrátot. Szerintem lehet enni mindenből, de a mértéktartás fontos.
2019. jan. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget!
2019. jan. 1. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!