Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szeretnék lefogyni! Tudnátok...

Szeretnék lefogyni! Tudnátok olyan ételeket mondani, amiket ehetnék anélkül, hogy bűntudatom lenne?

Figyelt kérdés
Itt az alacsony cukor és zsír stb. tartalmú ételekre gondolok!
2019. ápr. 18. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Zeller.
2019. ápr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Zabkása vízzel
2019. ápr. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell hogy alacsony legyen a zsír? Ha pl hasnyálmirigy gyulladásod van, akkor megértem, de egyébként a zsír jó és finom. Ha csak nincs olyan betegséged ami a zsírt nem tolerálja, akkor én a szénhidrátszegény+ magasabb zsír és fehérjetartalmú étrendet csak ajánlani tudom. Nagyon jó fogyásra és egyéb pozitív hatásai is vannak. Én ezt tapasztalom amióta erre váltottam.
2019. ápr. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Brokkoli. Sose hittem, mindig is gyűlöltem a brokkolit, de tényleg finom brokkolikremleveseket lehet csinálni. Pici sajttal, pirítóssal, tökmagolajjal, dióval, csirkével, stb lehet adni neki egy kis extra loketet
2019. ápr. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én bármilyen ételt megeszek bűntudat nélkül. Van, amiről tudom, hogy rám nincs jó hatással (pl. cukor, gabonák, étolaj, tej), ezeket igyekszem kerülni, de ha néha úgy adódik és mondjuk megeszek pár sütit, egy szelet tejcsokit vagy egy fagyit, akkor sem lesz bűntudatom, akkor éppen ez esett jól. Nem egy alkalomtól hízik el az ember, hanem ha nap mint nap olyan ételeket eszik, ami nem neki való. A mindennapokban húst, zöldségeket, tojást, gyümölcsöket, olajos magvakat és jó minőségű sajtot szoktam enni, illetve ezekből készítek magamnak ételeket. Nem eszem zsírszegény ételeket, a szénhidrát az, amire odafigyelek, hogy ne legyen sok. A feldolgozott ételeket is kerülöm, pl. bolti májkrém, felvágottak, konzerv ételek zöme, a bennük lévő tartósítószer és egyéb adalékanyagok miatt.
2019. ápr. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!