Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit gondoltok a babával...

Mit gondoltok a babával alvásról? Együtt vagy külön alszotok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 05:40
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
86%
2 hétig velünk egy szobában aludt, aztán én aludtam 2 hétig az ő szobájában, azóta mindenki a saját szobájában :) vettünk a szobájába egy kanapét a biztonság kedvéért, ha bármikor kellene majd, de jelenleg úgy tűnik nem lesz rá szükség... jelenleg 🤣 6 hónapos
2023. febr. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
100%
Lanyommal is egyutt aludtunk,most a fiammal is egyutt alszunk.Lanyom 5 evig aludt mellettem,a fiam most 10 honapos,meglatjuk meddig lesz a mi agyunkban
2023. febr. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 anonim ***** válasza:
100%
Első naptól velünk aludt. Ìgy könnyű volt èjjel szoptatni, biztonsàgban èrezte magàt.
2023. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/59 anonim ***** válasza:
100%
5 hetes, első naptól a saját szobájában alszik a kiságyban. Kb. 3 hétig nappal a nappaliban aludt a kanapén (vagy rajtunk), az elmúlt 2 hétben mindig a kiságyban. Így jobban alszik mindenki.
2023. febr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
Mi arra készülünk, hogy külön alszik majd, de biztos-ami-biztos 180-as ágyat vettünk, hogy szükség esetén vese lerúgás nélkül elférjen valaki köztünk.
2023. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
83%
Olyan 7 hónapos koráig aludtunk egy szobában, de külön ágyban. Nehezebb éjszakákon mellettem aludt az éjszaka második felében babafészekben. De akkor még nem tudott forgolódni meg ilyenek. Manapság ha néha együtt kényszerülünk aludni, akár csak egy szobában, az elég kényelmetlen mindkettőnknek. Felébredek ugyanis minden neszezésére, illetve hajnal fele már őt is zavarja a mi mocorgásunk. Itthon elválaszt minket egy nappali és egy csukott szobaajtó. Így pont annyit hallok, amennyi szükséges. Ha felébred és nyüsszög, beszélget, arra is felkelek, még csak sírnia sem kell.
2023. febr. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
100%
#15, mi is vettünk ez miatt nagyobb ágyat. Eredmény: ha ketten vagyunk rajta, akkor jobban elférünk. Ha már a gyerek is ott van, akkor jobban elfér keresztbe, jobban ki tudja nyújtani a lábát a veselerúgáshoz 😂
2023. febr. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
100%

Éjjel különalszik de az ágyunkhoz közel van a kiságya. Nappal rajtam kendőben, máshogy nem megy.

Éjjelre is aludnék vele szívesen, de 160as az ágyunk, félnék hogy ráfekszem, meg ő se mutatta még jelét hogy örülne ennek. Párszor próbáltam csak ott elaltatni de nem ment.

2023. febr. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%
Együttalvás. A nagy most 2,5 éves, ő már nyár óta elég jól elvan a saját ágyában, de néha ha felébred, átjön hozzánk és bebújik közénk. A kicsi 3 hónapos, ő _még_ elvan éjjel a kiságyban, de a nővére is ilyen volt kb 4 hónapos koráig, hogy alig ébredt és mindegy volt neki, hol alszik. Aztán persze behozta az óránként kétszeri ébredésekkel a dolgot, azt az időszakot túlzás nélkül nem éltem volna túl, ha nincs babaöböl és nem velünk alszik. Szóval lélekben készülök a kicsinél is erre.
2023. febr. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
#17 Nem jó hír…
2023. febr. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!