Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit gondoltok a babával...

Mit gondoltok a babával alvásról? Együtt vagy külön alszotok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 05:40
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
82%
Mint láthattad, én írtam hogy velünk alszik. Egy példát sem tudsz, köszönjük a szánalmas kommented
2023. febr. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
73%

"Vigyetek a gyermekeitek kulon szobaba,hazba csak,hogy nyugodtan alhassatok,mert az a lenyeg es ennyi"


Kövezzetek meg, de igen, nekem speciel szempont, hogy nyugodtan tudjak aludni. Mégpedig azért, mert nem vagyok gép, nekem is szükségem van rá. Sőt, más biológiai (és egyéb) szükségleteim is vannak, amikről nem kívánok lemondani, csak mert szültem 2 gyereket.

Nappal 100%-osan az övék vagyok. Éjszaka meg aludni akarok. Többek közt azért, hogy másnap megint tudjak 100%-osan az övék lenni. Külön szobában, külön ágyban van az alvás az első naptól kezdve, és így is marad. Nekem semmi szükségem arra egy hosszú, fárasztó, esetleg sz@r nap után (mert ilyen is van, nem csak rózsaszín unikornispuki) még éjszaka azzal kelljen foglalkoznom, hogy valahogy kipihenjem magam azon a 20 centi helyen, amit a mellettem fekvő gyerek(ek) hagy(nak).

A kicsi kiságyban alszik, a nagy már leesésgátlós gyerekágyban, nem dísznek vettük egyiket se.

2023. febr. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki szeretne nyugodtan aludni,de vannak akik nem tudnak. Nem is kevesen vannak. Azok minden napot ugyanugy vegigcsinalnak. Faradtan,vagy kipihenve,de vegigkell csinalniuk. De ezen vitazhatnank napokig,hetekig,evekig…stb mindenki maskepp csinalja. Mindenki eldontheti ,hogy csinalja.
2023. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is kulon alszik. Légzésfigyelő és bébiőrrel 1 éves koráig,utánacsak bébiőr. 6 hónapos korig velünk aludt de külön ágyban legzesfigyelővel. Ha velünk is alszik arra,hogy leáll a légzése fel nem keltem volna Légzésfigyelő nélkül, mert ha alszom akkor mélyen alszom. Szóval ez a vele alszom akkor nincs gond úgy hülyeség ahogy van. Ellenben mikor vijjogott a Légzésfigyelő a másik szobából és mert a bébiőr az éjjeli szekrényen van úgy kipattant a szemem hogy csak na.


Nekünk a gentle sleep training vált be,vagyis akárhányszor felállt visszatettem az ágyba, ez egy óra szenvedés volt ,mindez 1 héten át. Most már addig mondom a kedvenc meséjét amíg csak 10-15 percig sír és elalszik,de erre ritján van szükség, többnyire magától alszik. Inkább miatta csináltam,mert előtte másfél óránként kelt és e miatt fáradt volt ő is.

2023. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg nem kell itt veszekedni.mindenki ugy csinalja ahogy akarja.nincs joga senkinek felulbiralni a masikat,hogy mit miert csinal.
2023. febr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
35-ös te azért valami elképesztően ostoba vagy ne is haragudj. Mondom ezt úgy, hogy az 5 hetes babám külön szobában alszik, de ha úgy ítéltük volna meg, hogy jobban alszik velünk, akkor nem tettük volna külön, teljesen rugalmasan kezeltük. Légzésfigyelő van alatta, ez az egyetlen módja annak, hogy mélyalvásban is észrevedd, ha nem lélegzik. Vagy te amióta megszületett egész éjjel éberen mellette ülsz és nézed, ahogy veszi a levegőt? Kétlem. Akkor mégis hogy vennéd észre?! Fú nagyon buta vagy, az összes kommentedből lejön sajnos.
2023. febr. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
67%
Mellettünk alszik születése óta, az ágyunk melletti ágyában. Tavasszal lesz hétéves. Azt gondolom, jobb, mintha félne, és minden éjjel átjárna - amint arra volt példa, mikor próbáltuk másik szobába tenni.
2023. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
0%

46#

Kepzeld bizony van amikor v”irrasztok” felette sajnos egyeb okok miatt!

Az ostoba te vagy,neked sok kommentembol ez jott le,hogy en ostoba vagyok,neked eleg volt egyet irnod ,s lam mar tudom is ,hogy te vagy az ostoba,sot bunko is. :) Atkuldom a ferjem szamat,eleg jol “tornazik” egybol helyretesz,hogy ne legyel ennyire feszkos ,ne osobazd a masikat! 🙂

2023. febr. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
85%

"Atkuldom a ferjem szamat"😂😂😂😂😂😂😂

Bakker ezt te most komolyan leirtad itt egy idegen nonek???

A proliság nem fàj?

Esz megall.

2023. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
0%
De fajjjj!Epp most kotottem be!! Annyira faj!! 😂😂😂😂😂😂😂
2023. febr. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!