Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mit gondoltok a babával...

Mit gondoltok a babával alvásról? Együtt vagy külön alszotok?

Figyelt kérdés
2023. febr. 13. 05:40
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
75%
50-es a tipikus ugat de nem harap.
2023. febr. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
0%
Blablabla…. :)
2023. febr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%
Kattos szegény :)
2023. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
0%

53#

Kivanom ,hogy mesztelen szaladgalj, ugy bolondulj meg. :)

2023. febr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
73%

Én nem értem, hogyan csinálják azok, akik külön szobában jobban ki tudják pihenni magukat. Pedig többen is írják.


Én azóta vagyok kipihent, mióta közösem alszom a babával egy nagy ágyban. Felébred éjszaka, volt időszak mikor folyamatosan 2 óránként ébredt, de nagyon kényelmesen vissza tudom altatni cicin. Hiába a több ébredés, mégis ki tudtam aludni magam. Néha volt rosszabb éjszaka, mikor óránként ébredt, vagy csak a hasamon tudott aludni, akkor nem pihentem ki magam jól, de nem ez volt a jellemző.


Vajon aki külön szobában altat, annak miért pihentetőbb úgy? Akkor nem ébredne éjszaka? Vagy nem megy be hozzá, hiába sír? Vagy hogyan? Annyiszor láttam már leírva, hogy "mindenkinek jár a pihenés, ezért külön szobában alszunk", de szerintem valamilyen infó hiányzik.

2023. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
81%
55, én vagyok akinek az 5 hetes babája külön szobában alszik. 3-4 óránként ébred, előfordult már 5 is. Átmegyek, megszoptatom, büfi, leteszem és alszik tovább. Ez max. 20 perc, aztán megyek vissza és én is alszom. Légzésfigyelő van alatta, a szobák ajtaja nyitva van és az első nyöszörgésre ott vagyok, még sosem sírt éjjel. Hát így. :) Nekem pihentetőbb így, mint amikor velünk aludt 1-2 alkalommal. Ha elromlik az alvása és sokkal többször ébred majd, akkor az ő szobájába fogunk venni egy ágyat pluszban, és én fogok ott aludni, mert a férjemnek muszáj aludni éjjel, nem nagyon lehet kialvatlan munkában. De egyelőre ez így bevált, a baba még eddig jó alvó (altatni sem kell, egyedül alszik el este és nappal is).
2023. febr. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
82%

Igen hagytam sírni,mert nem volt állapot hogy 14 hónaposan másfél óránként kel ciciért. Nem hagytam egyedül, mellette ültem csak nem vettem ki az ágyból. Helyette fogtam a kezét, énekeltem neki, 1 hét alatt sikerult leszoktatni a felkelésről,már egyben alszik 7-8 órát. Sokkal vidámabb és kipihentebb.

Amúgy külön szobában alszik,de nyitva az ajtó ami a mi hálószobánkra nyílik,plusz bébiőr így esélytelen nem hallani. Nem tudnék vele egy ágyban aludni,mindketten mocorgunk és ez akkor is zavarta amikor külön bölcsőben,de egy szobában aludtunk,igazából azért raktam külön szobába mert kölcsönösen zavartuk egymást ha megfordultunk az ágyunkban😅

2023. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
55! Elmondom. Én alapból rossz alvó voltam mindig. Ha a baba ott van mellettem, akkor mindenre felébredek. Ha mozdul, fordul, szuszog, megnyikkan, keresztbe fekszik. Ő alszik, én meg szinte egész éjjel ébren. Ha a szobájában van, akkor én is tudok aludni. Így is meghallom, ha felébred. Akkor átmegyek, megetetem vagy visszaaltatom. De ezek az ébredések még mindig kevesebbek, mint amennyire én felkelek, ha mellettem forgolódik. Nem vagyunk egyformák!!!! Én így tudok aludni, te meg úgy.
2023. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk még olyan is előfordul, hogy három gyermek alszik velünk és még mi is elférünk a francia ágyon. Na nem gyakori és jól kell helyezkedniük de előfordult ilyen. Alapvetően csak legkisebb alszik köztünk, másik kettőnek van saját ágya a közös családi hálószobánkban, de hát kis gyerekek olykor még átjönnek éjjel ☺️
2023. febr. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!