Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák! Nálatok volt, hogy...

Anyukák! Nálatok volt, hogy apuka kelt fel éjjel a gyerkőchöz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 12:19
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
29%

Akkor is sajnálom a férjed, mert látszik hogy kihasználod. Nem irigykedek, szerencsére jó alvó gyerekeim vannak, tudok tőlük aludni, én tudtam mit vállalok mikor gyereket vállaltam, ennyi.

Igen, a gyerekek apja nekem is segít, főleg hétvégén, mert nehogy már, mikor hazaér 10 óra munkából még nekiálljon mosogatni meg főzni? Te mit csinálsz? Minek vagy otthon? Ja, itt ülsz a gép előtt, a párod meg takarít:D

No comment...

Nem irigykedek, mint írtam, sajnálom a férjed. Az enyém is játszik a gyerekekkel munka után este, de hogy szegény még takartson is, komolyan. Ha mind a két fél dolgozik, akkor elvárható igen, de te azért kapsz állambácsitól pénzt, hogy neveld a gyereked, azért csücsülsz otthon. Te osztod be az időd, te szervezel magadnak mindent. De milyen már, hogy apuka pl. éjjel 1-től éjjel 3-ig fent legyen a gyerekkel, míg te édesdeden alszol, mert ugye téged nem vár reggel a meló, párod meg mikor elaludna, kelhet fel dolgozni. Mit mondjak, nem vagy semmi. De majd egyszer biztos megismer valakit, aki nem csicskáztatja. Ja, te meg akkor is tudsz aludni, mikor a pici nappal alszik, mivel gondolom nem dolgozol. Ha dolgoznál, akkor egyértelmű, hogy úgy igazságos, hogy mind a két fél egyformán kiveszi a szerepét. Lehet nyugodtan lepontozni, csak mosolygok rajta, látszik mennyi otthon ülő finnyás nő van.

Ja és igen én is itthon vagyok gyeden és el is tudom látni a munkám, csupán szervzés és hozzáállás kérdése.

2014. dec. 12. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
31%
A gyereknevelés nem ott kezdődik, hogy apa főz, mos, takarít munka után, meg éjszaka munka után és előtt kel a gyerekhez, míg anyuci pihen és alszik. A gyereknevelés ennél egy kicsit összetettebb.
2014. dec. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
66%
Hú, de savanyú az a bizonyos szőlő....
2014. dec. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
48%
Nem,de nem is volt elvárás,sőt az első pár hétben külön szobába is küldtem aludni,hogy ne zavarja fel a baba sírás.Felelősségteljes munkája van,pihennie kell,én meg tudtam nap közben is.
2014. dec. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
38%

Nagyon lepontoztátok a 21-est pedig tök igaza van.

Összeszégyellném magam ha gyes alatt a férjemnek kellene éjszakázni a gyerekkel vagy takarítani vagy főzni.Nem mondom,hogy ne mosogasson egyszer egyszer ha úgy alakul,na de még elvárni is tőle? Akkor én mit csináljak,lógassam a lábam a balek meg csináljon meg mindent helyettem? Gyes alatt a nő munkája a gyerek igényeinek kielégítése meg a háztartás elsősorban mert ő van otthon.Majd ha a nő dolgozik akkor lehet felezni.

2014. dec. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
80%
Látom, az értelmező olvasás egy két embernek nem erőssége. Mondjuk nem lepődtem meg. A 4-es nem azt írta, hogy kötelezően a férje csinál otthon MINDENT, hanem, hogy besegít neki, ha úgy alakul. Ebben semmi rossz nincs, egyenrangú partnerek között ez így működik. Tényleg ennyire nehéz értelmezni azt amit olvastok vagy a rosszindulat, az irigység miatt vagytok ilyenek?
2014. dec. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
46%

Egyàltalàn nem ertek veled egyet, èrtelmes fèrfit nem kell papucsozni , önszàntàböl csinàlja meg a környezetèt, automatikusan meglàtja mit mikor hol segíthet,ahogy viszont is.

Sohasem kèrtem a fèrjem kelljen fel a gyerekhez, ha làtja hogy alszom ès ő előbb veszi eszre felkel, sohasem kèrtem hogy reggel kàvèval keltsen ez ígyalakult ki màr 6 ève, ő mindig is koràbban kelt ès koràbban is fekszik ìgy ő reggel teljesen önkènt elàtja, halàlosan aranyos ahogy reggel màr enekelnek, mondókàznak. Mikor haza jön akkor sem vàrom el hohy csinàljon bàrmit is neki magàtól èrthető hogy èn mèg a kicsit etetem kipakla mosogatògèpből, vagy a tereget, vagyamit talàl. Vagy mèg èn felmelígetemna vacsait ő pelenkàt cserèl, mèg altatok ő felmos vagy fordítva. Sohasem kèrtem!!!!

Ès igenis íeigy vagy ha ezt nem èrted!

2014. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem meg rém unalmas mindent az irigységre kenni...mert marha megerőltető amúgy is az a 10-15 perc míg bekevered a tápszert meg megeteted a gyereket...
2014. dec. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen már ha önszántából meg teljesen más mikor a lusta anyuka elvárja.A kettő ég és föld.Ezt kellene már felfogni,nem rögtön le irigyezni.Mi a facra lennék irigy? Nem vagyok rászorulva hál Istennek...
2014. dec. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
79%
Pedig vagy irigy vagy, vagy pedig meg ne haragudj, de buta. Tisztán leírta a 4-es, hogy ez nem elvárás, a férje önszántából csinálja. Vannak ilyen férfiak is, bármilyen nehéz is ezt neked elképzelni. Komolyan hogyan lehet ezt ennyire félremagyarázni?
2014. dec. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!