Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák! Nálatok volt, hogy...

Anyukák! Nálatok volt, hogy apuka kelt fel éjjel a gyerkőchöz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 12:19
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
52%
Volt. Én keltem többször, de ha látta, hogy nagyon ki vagyok ütve, akkor ment ő. Tápszeres volt a fiunk, így ő is meg tudta etetni. Szerencsére csak 8 hétig kellett kelnünk.
2014. dec. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
50%

4es vagyok.


Mondjátok már meg miért pontoztatok le????Ennyire fájdalmas vkinek h a párom képes mindenbe segìteni és munka után nem csak ül a tv előtt. Sajnálom h van akinél az a normális h a párja semmit nem csinál és egyedül ő vagy épp a mama jön segíteni.

Szánalmas...

2014. dec. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
48%
11-es vagyok. Én sem értettem, miért pontoztak le téged, úgyhogy én gyorsan nyomtam is egy zöldet :-)
2014. dec. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
10%
4-es. Én azért sajnálom a férjed egy kicsit, nekem inkább papucsnak tűnik. Szokott ő is pihenni vagy az csak neked jár?
2014. dec. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
51%
Na, van itt irigység, látom...nálunk is a férjem kel, ő bírja én meg nem.
2014. dec. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
20%
Amíg szoptattam (7 hónap) addig nem,de azóta is sokszor felkeltem ha én már nem bírom,mert a lányom 2 évesen még mindig rossz alvó,és nehogy már csak én keljek fel hozzá,ha nagyon mélyen is alszik akkor megbökdösöm:)))
2014. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
Nagy ritkán volt csak, hogy felkelt hozzá (sajnos :-() régebben, most meg már soha. Ha ébren van, én meg pl. fürdök, akkor persze megy és megpróbálja visszaaltatni. Lassan egy éves lesz a kislányunk és még egy éjszakát sem aludt végig, 3-4 alkalommal kel.
2014. dec. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
75%

14es!

Úgy látom kicsit irigy vagy. Te párod semmit se csinál mi??

Képzeld igen szokott. Az hogy segít nem azt jelenti h minden egyes nap ő csinálja. Képzeld nem gondolja azt h mert dolgozik itthon csak mereszteni kell a seggét, hazajön alszik egyet a kislányunkkal és utána ha még nem mosogattam el képzeld elmosogat akár vagy bármi. Nem hiszem h azért lenne papucs mert mondjuk 1 hónapban 1x kitakarít vagy épp 1 héten 2x elmosogat. Nem gondolja úgy h ez csak a nő feladata.


De örülök h legalább megtudtam h miért vagyok lepontozva.

2014. dec. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
85%
Ez a papucs dolog nagyon vicces. :))))) Kettőnk biznisze a gyerek, ha nem akart volna, nem kel, de ha magától így dönt, mi a baj ezzel?
2014. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Most egy kicsit megkönnyebbültem, köszönöm! Az édesapám ezt abnormálisnak tartja, és szerinte önző dolog, amit a férjemmel teszik, (hét közben, ha a gyerek több napon keresztül, többször is fel kel éjjel, egyszer-kétszer megkérem, hogy menjen ő) mert hogy ő a pénzt keresi, nekem meg a gyereket kell nevelnem. Örülök, hogy nem csak én gondolom, hogy ez baromság, és hogy a gyereknevelésből mind a két szülőnek egyformán ki kell venni a részét.
2014. dec. 12. 15:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!