Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák! Nálatok volt, hogy...

Anyukák! Nálatok volt, hogy apuka kelt fel éjjel a gyerkőchöz?

Figyelt kérdés

2014. dec. 12. 12:19
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
0%
Nem szóltam a 4-hez tudtommal,általánosságban írtam amit írtam,te nagyon okos :D
2014. dec. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21-es. :)


HÁLÁS VAGYOK a férjemnek, hogy gondolt rám, és akkor egyszer, amikor felkelt a pici, éjfél körül -amikor még amúgy is ébren volt, mert mint írtam, szakvizsgára készült- megoldotta ezt nekem. :) Büszke vagyok rá, igen. :) Egyébként nekem is jó alvó gyerekem van. A többi puszta vagdalkozás, arra nem reagálnék. A saját életünk részeleteibe nem bocsátkoznék, kétlem, hogy arra való ez az oldal, remélem minden felnőttnek tiszta, hogy eltérő dinamikájú családokban élünk, remélem azt sem feltételezzük első körben egymásról, hogy a másik lusta dög, bezzeg én. :) A lakásunk lakberendezési magazinban szerepelt a gyerek születése után 2 hónappal, soha nincs nálam rendetlenség, és minden nap főzök, még most is, munka mellett is. :) Nem is akárhogy!!! ;)

Másik vonatkozás:

Pszichológus vagyok, számtalan tanulmány írja le, hogy az a férfi, aki az elejétől részt vesz a gyerek fiziológiás szükségleteinek a kielégítésében szignifikánsan erősebb kapcsolatról számol be a gyerekével annak egy éves koráig (tovább nem követték). Sőt, egy mostani, pubmeden talált cikkben még azt is leírták, hogy az, hogy apa mennyit foglalkozott az újszülött szükségleteinek kielégítésével, erős kapcsolatban van azzal, hogy mennyire jellemezte a gyereket apával való kapcsolatában az ősbizalom. Van ennek jó oldala, csak azt kell keresni, és nem papucsozni.


Nem hiszem, hogy ez méltó az anyukákhoz. Nem hiszem ugyanígy azt sem, hogy te irigy volnál, azt azonban abszolút hiszem, nehezedre esik elfogadni, hogy másoknak máshogy jó, és a bizonyos "Máshogy jó" teljesen egyenértékű a te igazságoddal. :)


Szép estét!

2014. dec. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
49%
A férjem egyébként orvos, azt hiszem, ez is felelősségteljes munka. :) Ennek ellenére a már 3.5 éves lányunk mellett sem fekszik le hajnal kettő előtt. Éppen erre írom, hogy más dinamikájúak a családok. Én nagyjából éjfélkor tudok elaludni, ez az újszülöttünk mellett is így volt, ő onnantól még fent van két órát... Akkor? :D
2014. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a gyereket nem ÉN, hanem KETTEN vállaltuk, tök természetes.
2014. dec. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
57%
Nálunk nem, de én ezen nem dilemmáztam egy percig sem, nem csináltam belőle gondot, nem vetem a szemére.
2014. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
54%
Természetesen volt. A mai napig segít éjjel, ha van valami zűr: láz, hányás stb. Sőt, a hányást ő takarítja fel, mert én egyszerűen nem tudom:/ 3 gyerekünk van, 14, 11 és 6 évesek.
2014. dec. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
37%

OSTOBA LEPONTOZÓ LIBA!


Ez egy sima megválaszolandó kérdés volt, amit feltett a Kérdező:

"Nálatok volt, hogy apuka kelt fel éjjel a gyerkőchöz?"


Én meg válaszoltam rá, hogy nem volt ilyen nálunk.


AKI ERRE 0 PONTOT ADOTT, AZ EGY NAGY B...ROM, ERRE A KÉRDÉSRE NINCS ROSSZ VAGY JÓ VÁLASZ. NÁLUNK ÍGY VOLT ÉS KÉSZ.

ATTÓL, HOGY VALAKINEK NEM TETSZIK, MÉG VÁLASZ A KÉRDÉSRE, ESZESKÉM.

2014. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó, merem feltételezni, hogy Te vagy a 35-ös válaszoló. Szerintem azért pontoztak le, mert ellentétben azzal, ahogy Te írod, nem (csak) a kérdésre válaszoltál, ugyanis azt senki se kérdezte, hogy te ebből dilemmát csináltál-e, vagy nagy dolgot, illetve a szemére vetetted-e a véleményed ezzel kapcsolatban vagy nem? Ebből szerintem a többségnek az jön le, hogy azokról, akik kevésbé szerencsések ezen a téren és nem kel fel a férjük egyszer se, azt feltételezed, hogy dilemmát csináltak ebből, a férjük szemére vetették, stb.. Ez meg már csak ítélkezés..
2014. dec. 13. 19:17
 39/45 anonim ***** válasza:
45%

Dehogy azt gondolom, amit írtál, ez egy egyszerű kijelentés volt részemről, el sem olvastam az előző válaszokat.

Az első válaszolót is lepontozták, pedig ő is csak azt írta, hogy nem kelt fel a férje.


Gondolom, mindegyik válaszoló azt várta, hogy azt írjuk:


"Oh, persze, kiugrott az ágyból még előttem, és azonnal karjába véve ringatta a gyermekünket, miközben másik, szabad kezével a mi fáradt hátunkat masszírozta közben, és szerelmes szavakat suttogott, a babának meg altatódalt énekelt."


Gondolom, ez lett volna a 100%.


Örüljön mindenki, hogy kiéli magát ebben a lepontozásban. Atyavilág.

2014. dec. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
37%

Néha igen, de nem szeretem mert nagyon sokat dolgozik. Szeretném ha többet tudna pihenni, de nagyon szereti mikor a pici szinte beleugrik a kezébe :)

Most pedig elküldött kicsit kikapcsolódni amire szintén nem nagy lendülettel mennék, de azt mondta kell a kikapcsolódás. Hát nem ellenkeztem :D Ha ettől vagyok rossz anya akkor legyek

2014. dec. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!