Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komfort szopirol, hogy szoktat...

Komfort szopirol, hogy szoktatnátok le egy 8 hónapos babát?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 18:51
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
Szerintem az megoldható! Nekünk hasonló a helyzetünk, esti anyagüggés, együttalvás stb. De kb ennyi idős korára szépen megszokta a babakocsiban alvást. Neked nem szokott? Ha akkor sétáltok amikor álmos?
2019. nov. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
0%

19-es vagyok és feladom!!!!!

Nem akarod érteni,hogy nem az nem tetszik,hogy más képes szoptatni én meg mem hanem az,hogy kb ufonak néznel ha te nem tudsz és erről papolnak ennyiiiii! Amúgy igen meddő ember előtt rosszul éreztem magam terhessen,mert tudod elképzelem,hogy fájhat neki ez a dolog.... ennyi. Ennél jobban nem tudom leírni te csavarsz fordítasz ki mindent!!!!

Szép napot ha akarod megérted ha akarod nem ...

2019. nov. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%

"kb ufonak néznel ha te nem tudsz és erről papolnak ennyiiiii!" -Ne döntsd már el légyszi, hogy ki minek néz téged, itt senki nem szólt egy büdös szót sem a tápszerezésről, nem is arról szól a kérdés, vedd már észre magad..."kissé" paranoiás vagy, mondom, kezeltesd!


"Amúgy igen meddő ember előtt rosszul éreztem magam terhessen,mert tudod elképzelem,hogy fájhat neki ez a dolog.... ennyi." Rosszul érezted magad, de azért mégsem álltad meg, hogy gyereket vállalj, igaz? Akkor engedd már meg légyszi azoknak a nőknek, akik szoptatnak, hogy ne kelljen titkosítani minden szoptatással kapcsolatos fórumot, mert különben szegény táposzerező anyuka elolvassa a fórumot és olyan rossz neki Ennél jobban én sem tudom leírni....


A legutolsó mondatoddal szintén egyetértek!

2019. nov. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%
A 19-est mi lelte? Hogy jött ide elege a téma amin kiborult? Igény szerinti szoptatásról volt szó, nem pedig a tápszer leszólásáról. Tényleg nem értem min bukott ki ennyire...
2019. nov. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
25%

19 vagyok

És CSAK az nem tetszett,hogy valaki itt a kötődést a szoptatáshoz köti...és akárhol olvasok a szoptatásról mindig ezt is felhozzák ami igazságtalan és szerintem hülyeseg,mert azt a látszatott ébreszto,hogy a tápszeres baba nem kötődik . Ennyi nem kell tovább gondolni és kiforgatni

2019. nov. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
60%

Attól hogy NEKED igazságtalan, még van szerepe a kötődés kialakulásában, ha nem hiszed olvass utána. És ez nem jelenti azt, hogy tápszeres nem kötődhet, ez már a saját hozzágondolt agymenésed.

Nonszensz ahogy a saját frusztrációd tolod másra.

2019. nov. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
0%

19es vagyok

Rendben 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️😂😂😂

Akkor én frusztrált vagyok ti meg nagyon okosok és ne is akarjátok a másikat megérteni...

2019. nov. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:

Először azt írod, hogy rosszul esik, most azt, hogy igazságtalan, meg hogy szerinted hülyeség....


Ha szerinted hülyeség, akkor nyilván nem is igazságtalan, ha igazságtalannak tartod a "tudomány jelenlegi állását", akkor meg nem tartod hülyeségnek, Nemde?


Döntsd el szerintem, hogy most mit is gondolsz a dologról...vagy inkább lásd be, hogy problémát okoznak számodra bizonyos tények, amikről úgy érzed, lemaradtál. Ezzel kellene inkább foglalkoznod a szoptatásról szóló internetes fórumok széttrollkodása helyett...Hidd el, nem te vagy az egyetlen, aki küzd ezzel.


Az anyatej valóban pótolhatatlan a baba számára, de ha olyan a helyzet, hogy beteg az anyuka, gyógyszert szed, kevés tejmirigye van (ami nagyon ritka, talán 1%ban fordul elő), vagy a baba nem tud mert betegen születik, korababa és még éretlen stb...akkor a tápszer nyilván jobb, mint a semmi.

A kötődésről viszont nem kell lemondania egyetlen tápszerező anyukának sem, hiszen az első hónapok arról szólnak, hogy folyamatosan együtt van az anya a babával, minél többször, minél többet, bőrrel érintkezve.

2019. nov. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
0%

19-es vagyok

Ok nagyon okos vagy de,hogy nem csak én vagyok frusztrált az is bizros??? És neked mi problémád van,hogy nem fogod fel azt az egyszerű tényt,amiről én beszélek

Hogy általánosságban a nagy világban léteznek olyan nők akiknek ez nehéz kérdés és nem jó ha mindenhol az jön szembe ha te nem tudsz szoptatni. Minden dolognak 2oldala van. De szerintem engedjük el a témát,mert elbeszélünk. Én azokról az anyukákról beszélek általánosságban és oldalakról akik szerint ördögtől való a tápszer és kb szar anya aki nem szoptat... azt te is beláthatod,hogy vannak ilyenek éd általánosságban beszélek

2019. nov. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%

Hát már ne is haragudj, de itt te vagy az egyetlen, aki mantrázod a sértettségedet egész délután, persze nem egyedüliként te használod erre ezt a fórumot. Sajnos már nehezebb így valóban értékes indormációt szerezni sokmindenről.


Érdekes módon gúnyolódsz rajtam, mert azt mondtam, a fizikai kontaktus segíti nagyban a kötődést. Most elkezdhetném mondogatni, hogy ezek a nyomorék tápszeres anyukák csak a saját hülyeségeiket hallatják az összes szoptatós fórumon, -mert ők csakis a szoptatós fórumokhoz szólnak hozzá, de ott csak tápszeres rinya megy-és még ők vannak kiakadva, hogy az egész világ azzal jön nekik, hogy milyen gáz, hogy nem szoptat De tudod kiderült már itt annak aki olvassa, hogy csupán önigazolást próbálsz találni arra, hogy te miért is nem szoptatsz.... Ez a te dolgod, erről már leírtam mit gondolok.


És már megbocsáss, de attól hogy mondjuk nekem rosszul esik, hogy mindenki azzal jön, hogy csak a sovány a divat meg a nagy mell, nekem meg itt is van egy kis plusz, meg ott is, attól nem sírom tele a modellek fórumat, hogy miféle mocskos nők azért, mert csinosak és nagymellűek. És különben is miért fotóztatják magukat, aztán kiteszik magukat az internetrr, az meg szembejön velem, mert muszáj rákattintanom...

2019. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!