Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Komfort szopirol, hogy szoktat...

Komfort szopirol, hogy szoktatnátok le egy 8 hónapos babát?

Figyelt kérdés
2019. nov. 21. 18:51
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
0%

19-es vagy

Tudod mit? Totál igazad van .... de még mindig te beszélsz velem rondán és személyeskedsz...

Én többet nem írok ide,mert egyszerűen felesleges...

További szép estét és remélem most aztán boldog vagy,hogy fuuuu de megmondtad a tutit

Minden jót neked

2019. nov. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
51%

Au egyetlen személyeskedés az a te gunyoros "nagyon okos vagy" kommented volt....

Boldog ugyan ettől nem leszrk, fe ha legalább csak egyetlen hozzád hasonló feldühödött önihazoládt keredő anyuka elolvassa a jövőben ezt a beszélgetést és csak elgondolkodik magában, hogy talán nem a szoptató nőkben a who-ban meg a szoptatási kampányokban van a hiba és hogy valójában mi is az igazi problémája, akkor már megérte!


Jó északát!

2019. nov. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
54%

19-es! Ha nem tudsz hozzászólni a témához, miért olvasgatsz olyan kérdéseket, ami csak felhergel? Igenis idepofátlankodtál és kifakadtál a saját frusztrációd miatt. Nyiss erről egy kérdést és vitatkozz az alatt de itt szó sem volt a kérdésben a te problémádról.

Ezen kívül javaslom, hogy beszélgess el erről valakivel, mert süt rólad, hogy gondok vannak a fejedben, amiért nem tudtál szoptatni.

2019. nov. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
Az en babam 3 hos iszsz szoptatott es sokszor erzem ugy hogy a tapis babak jobban kotodnek az anyukajukhoz. Mindez azon egyszeru okbol kifolyolag hogy ha nagyon sir a lanyom CSAK cicin nyugszik meg. Enekelhetek en neki vagy a fejemre is allhatok, ugy erzem magam mint egy ketlabon jaro tejcsarda. Elso baba, es persze mindenki dicser hogy szoptatok de en mar sirtam is emiatt. Anyukam neha atjon egy kezemen megtudom szamolni hanyszor volt itt es siman elalszik a karjaban, le se kakilja a fejem a gyerek ram se nez. Csak akkor nez ram mikor tatog hogy ehes mar, pattanjak... bocsanar hogy nem a kerdesre valaszolok de ez a kis vita meginditott, nekem pl ez a szivfajdalmam :/
2020. dec. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó! Szerintem alábecsülöd a szoptatás jelentőségét. 3 hónaposan számára a te melled nem csupán tej. Nem csupán táplálék. A legjelentősebb fizikai kontaktus is, amit egy nemrég világrajött baba így tud ösztönösen kifejezni. Már számos kutatás során bebizonyosodott, hogy ezek a korai időszakban létrejött fizikai szimbiózis milyen elképesztő fejlődést indukál az idegendszerben. A cici neki maga ANYA, így a legnagyobb biztonság is. Attól, hogy ezt tápos babák nem kapják meg és arra vannak kondícionálva, hogy nincs mellretétel, egyáltalán nem jelent szorosabb kötődést. Sőt, ez biztosan nem azt jelenti.

2 gyermekemet iszsz szoptattam, egyikük magától hagyta abba, másikuk fokozatosan kapott kevesebbet, az étvágytól, mozgásfejlődésétől, egyéni fejlettségétől függően.

2020. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!