Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Csak én vagyok...

Fiús anyukák! Csak én vagyok ilyen "fura"?

Figyelt kérdés
Volt már hogy kifestettem a száját csillámos szájfénnyel, ma pedig hirtelen felindulásból kifestettem a kis körmeit. Persze fiúként is szoktam csinosítgatni, csináltam már neki többször kis tarajat pl. De persze szoknyát sosem adnék rá és csak itthon művelek vele, máshova nem viszem el így. Nincs kislányom, ő az egyetlen babám, és néha jó picit kislányként kezelni. Nem akarok belőle azért b*zit faragni ha nem muszáj, de az se baj ha végül az lesz. Más is művel ilyeneket néha a fiával?

#fiú #baba #lány #csinosítgat
2019. nov. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem jutott eszembe ilyeneket csinálni.
2019. nov. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 A kérdező kommentje:
Nem sok "hülyeséget" követek el ellene, szándékosan nem ártok, nem bántom. Más meg akár a személyiségében is zavarokat okozhatnak a "majd a gyerek eldönti milyen nemű akar lenni" hozzáállással. Nem bánom ha úgy határoz később, hogy ő inkább lány akar lenni, hogy lány szeretne lenni, de direkt nem másként, mint ami.
2019. nov. 30. 18:02
 13/51 anonim ***** válasza:
98%
Sose csináltam/csinálnék ilyet vele, ahogy a lányomat sem kezelném fiúként.Írhatsz bármit, ez nem normális. Egy egészséges, normális szülő véleményem szerint nem is agyal olyasmin, hogy a gyereke más nemű szeretne lenni. Nagyon sajnálom a fiadat, hogy ilyen aberrált anyja van.
2019. nov. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 A kérdező kommentje:
Nézd a mai világban már az embernek igenis törődnie kell a gyermeke nemiségével és elfogadni ha ő esetleg más. Ettől még az ő dolga, nem szólok bele, nem erőltetek rá semmit. Ennyi.
2019. nov. 30. 18:27
 15/51 anonim ***** válasza:
100%

Csak te. Elég beteg.

A lányomat se pingáltam ki csecsemőként (és azóta se, 4 éves), a fiammal se teszem.

Egyetlen "bűnöm", hogy napok óta azon morfondírozok, ráadom a nővére rózsaszín kabátját babakocsis tologatáshoz, mert pont a mérete (74/80, 8 hónapos) és hetek óta hiába kajtatok legalább megközelítőleg hasonló jót fiús színben.

2019. nov. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, az apja nem él veletek.
2019. nov. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy!
2019. nov. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekelne a gyereked nemisége, akkor nem lakkozgatnád a körmét, vagy szájfényeznéd a száját, hanem elfogadnád, hogy fiú és úgy is kezelnéd.
2019. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
100%

Amit csinálsz az nem az, hogy nem érdekel a nemisége.

Nekem van egy lányom és egy fiam. Amikor a lányom játék autót kért, nem jöttünk zavarba, megkapta. Amikor a fiam felveszi a nővére rózsaszín gumicsizmáját vagy az elza koronáját sem csinálunk belőle problémát. De direkt nem veszek a fiamnajk rózsaszín cipőcskét.

2019. nov. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:
84%
Nem csinálok ilyeneket vele, hálát adok az égnek hogy fiú!
2019. nov. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!