Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Csak én vagyok...

Fiús anyukák! Csak én vagyok ilyen "fura"?

Figyelt kérdés
Volt már hogy kifestettem a száját csillámos szájfénnyel, ma pedig hirtelen felindulásból kifestettem a kis körmeit. Persze fiúként is szoktam csinosítgatni, csináltam már neki többször kis tarajat pl. De persze szoknyát sosem adnék rá és csak itthon művelek vele, máshova nem viszem el így. Nincs kislányom, ő az egyetlen babám, és néha jó picit kislányként kezelni. Nem akarok belőle azért b*zit faragni ha nem muszáj, de az se baj ha végül az lesz. Más is művel ilyeneket néha a fiával?

#fiú #baba #lány #csinosítgat
2019. nov. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe se jutna ilyen. Lannyal sem amig nem o keri es akkor is csak gyerekeknek valo konnyen lemoshato bovli cucokkal kizarolag otthoni jatszasra ugy, hogy sehova se mehet benne...
2019. nov. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy, nem kicsit, nagyon... És ne álltasd magad, hiába nyomod itt, hogy vannak nálad szörnyűbb szülők, de te attól kevésbé leszel szar szülő... Neked pszichológus kéne, de k gyorsan....
2019. nov. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
100%

Nem, magamtól nem jutott sose eszembe. Még akkor se ha kislány lenne.Kicsi(3). Szóval nem neki való.


De pl múltkor az unokatesója(5)kikente szép rózsaszín szájfénnyel. Nevettem egyet és lefényképeztem. :D


Keveset sminkelek, csak a szemem, volt hogy kérte, nem engedtem, mondtam hogy nagylányoknak szabad csak. Köröm festésnél, max a kisujjára kapna. Fújós hajbalzsamból szoktam úgy csinálni mint aki az ő hajára is fúj, de igazából felé/mellé fújom. Az apja stiftjéből kapott már picit a pólójára.


Természetes a kíváncsisága, ezért amiben lehet "kompromisszumot kötünk", de alapvetően nem én találom ki hogy őt is szépítgessem. És nem csak azért nem engedem mert fiú, felőlem lány is lehetne, neki sem engedném ettől jobban. Nem ettől lesz heteroszexuális, de hogy marha hul.yen nezne ki az biztos :D Egyébként nem vagyok homofób, nem zavar majd hogy ki lesz a párja, ha normális.

2019. dec. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, de ha lányos játékot/matricát szeretne egyszer megkerdeznem h biztos hogy nem a masikat? Ha nem akkor megveszem amit szeretne.
2019. dec. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:

#30-as végre valaki aki kicsit megért. Nekem se jutna sose eszembe lányként kezelni, de hát itthon ki látja? Senki. Nem máshol csinálok belőle bazári majmot.

Egyik ismerősömnek meg öt lánya van, utolsónak fiút akartak, lány lett, de fiúként nevelik. Erre akkor mit mondtok ha szerintetek bolond vagyok?

2019. dec. 1. 09:36
 36/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te vagy bolond. Más bolondok is vannak.
2019. dec. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim válasza:
93%
Szerintem ne csináld ezt mert az fogja hinni hogy ez a normális és így ha most máshogy kezeled nem lesz jó a jővőben
2019. dec. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
100%

A gyerek apja mit szól ehhez?

Valaki már kérdezte,mennyi idős a baba?

Nem riogatni akarlak,de nemrég olvastam egy igaz történeten alapuló könyvet: A fiú,akit lányként neveltek a címe.

Jó,ott a sztori nem merült ki abban,amit te csinálsz,és orvosi műhiba miatt került erre sor,de a te eseted sem kevésbé romboló hatású még akkor sem,ha csak a 4 fal között teszed.

Állj le,míg nem késő.

2019. dec. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok.

Abban a történetben a picit 10 hónapos korától kezdték el lányként nevelni. Nem írom le,mi lett a vége,mert tényleg nem riogatásnak szánom. De nézz utána,ha érdekel.

Lehet,hogy a te eseted ártatlan játéknak tűnhet ahhoz képest,de hidd el,nem az.

Jószándékból mondom,nem bántani akarlak,ne tedd!

2019. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
94%
Engedjétek el, nem érti. Buta.
2019. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!