Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Csak én vagyok...

Fiús anyukák! Csak én vagyok ilyen "fura"?

Figyelt kérdés
Volt már hogy kifestettem a száját csillámos szájfénnyel, ma pedig hirtelen felindulásból kifestettem a kis körmeit. Persze fiúként is szoktam csinosítgatni, csináltam már neki többször kis tarajat pl. De persze szoknyát sosem adnék rá és csak itthon művelek vele, máshova nem viszem el így. Nincs kislányom, ő az egyetlen babám, és néha jó picit kislányként kezelni. Nem akarok belőle azért b*zit faragni ha nem muszáj, de az se baj ha végül az lesz. Más is művel ilyeneket néha a fiával?

#fiú #baba #lány #csinosítgat
2019. nov. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%

Képzeld el a jelenetet iskolában, vagy oviban, mikor arról beszélgetnek, ki mit jatszik otthon, a gyereked pedig azt mondja, hogy anya kifesti a körmeimet, kisminkel, szajfenyez.

Mi lesz a gyerekek reakcioja? Kinevetik. Gondolj bele milyen megalázottsag lesz az neki, hogy miattad, a te h.lyeséged miatt lesz belőle guny targya, akin a többiek jót mulatnak majd, kinevetik, lánynak csúfoják es a többi.

Még mindig jó mulatságnak gondolod?

2019. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
35# A szar nem mértékegység.... Vannak tőled sokkal rosszabbak, már elmondtuk, de attól te nem vagy kevésbé beteg és szánalmas, és szar anya...
2019. dec. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, mi ezzel a baj? A motivációd. Hogy azért csinálod, mert kislányként akarod kezelni. Vedd tudomásul, fiad van. Előbb-utóbb zavarni fogja, hogy neked ő nem felel meg, mert ne tagadd, ez van.


Az, hogy anyu sminkel, és a kisfiú is akar egy lakkos körmöt, semmi baj, de nálad nem ez a helyzet.

2019. dec. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
91%

Volt egy ismerősöm, a fiát lanykent kezelte kicsi korától fogva. Homoszexuális lett.

Egy éves múlt a fiam, eszembe nem jutna ilyeneket muvelni vele. Miért kéne a 4 fal között bazari majmot csinálni belőle? Azért mert nem látja senki?

2019. dec. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennek miért ad a jo Isten,aki meg szenved éveket érte annak nem jön...Te ne mást nézzél b*zd+..hogy neked a szomszéd fiúként kezeli a kislányt,ne mással takarózz te degenerált! Sajnálom szegény kis srácot,le rí az írásodbol hogy te eggy az eggybe azt szeretnéd ha transzi,vagy b*zi lenne a gyereked! Tuskó vagy,és sötét mint az éjszaka!!
2019. dec. 2. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
100%

Hogy van e ennél rosszabb szülői magatartás?Minden bizonnyal.


Hogy normális e ez a hobbid?

Mint látod,az itt lévők 98%-a firtatja.

Csak azt remélem,hogy van azért benned is némi kétely ezzel az egésszel kapcsolatban,különben nem írtad volna ki kérdésként (vagy kamu az egész).


Ne takarózz azzal,hogy csak otthon csinálod és mások nem látják.


Példa:ha engem csak otthon bántalmaznak a szüleim,a hétköznapi életemben ugyanolyan lelki nyomorék leszek,nem csak a 4 fal között.Bár valóban,nem látta senki,amikor történt.Akkor meg se történt,ugye?


A gyerek apja helyében már kidobtam volna a kis neszeszeredet a vackaiddal együtt,amit a fiamra kentél önszántadból.

Gondolom magaddal is ennyi időd van foglalkozni (nem).


Üdv,37 hkm (fiúval,nem babával)

2019. dec. 2. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%

A fiam húzott már tütüt, amikor 3 évesen 4 lány unokatesó között nem értette, hogy neki miért nem adnak hercegnőruhát. Iszonyú édes volt benne :) Fotó is készült, gyanítom, egyszer majd még ki akar nyírni miatta :D


Ennyi volt a "lányos" karrierrünk.

Sosem jutott eszembe kifesteni semmijét.

2019. dec. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
36%

A kérdés kamu.

Viszont meg lehet nézni manapság mennyi nyálas,nőies,ecsetfejű,metroszexuális csávó rohangál mindenfelé.Férfiasság nulla.És ez nevelés kérdése is(nem a nemi beállítottságról beszélek).

2019. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj kérdező hogy ha ílyeneket csinálsz vele mikor nagyobb lesz mert meg mindig nem mondtad h mekkora a baba.. akkor zavar lesz nála.. azt fogja hinni h neki így kell kinéznie.. az oviba is így akar majd menni.. lehet h ha nagyobb és élvezi hogy sminkeled meg fested a körmét, de tuti hogy csak azt élvezi h foglalkozol vele.. próbálták már meg játszani vele ? És a sminkek nem tesznek jót neki. A köröm lakk se meg a szajfeny se.

A lányos cuccok meg ahogy mondták csak ha kérné a boltba a heregnőset vagy lányként a fiusat.

Igenis a gyerek OLYAN lesz amilyennek az ANYJA meg az APJA neveli. MINDEN a nevelésen múlik. És mindegy hiv otthon vagy máshol teszed.. szándékosan teszed.. ne tedd.. tönkre teszed azt a csöpp kis babát. Hagyd had legyen olyan amilyen lenni akar. Ne legyél idióta. Mindegy hogy meleg lesz e vagy sem de had döntse el ő. Ne befolyásold. Else hiszem h ilyeneket írtál amit írtál. Fiam lett de nem bánom szeretem mindennel jobban, kislányt is ugyanúgy szerettem volna, igaz lehet én is imádnám fesulgetnj,szép ruhákba járatni, de festeni sosem. nekünk az általános iskola 7. Osztályában lemosatták a tanárok a szempilla és szemhely festeket. Okkal. Meg akkor is kicsik voltunk hozza nem hogy egy baba !!!!!!!!!!!

2019. dec. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
Előző vagyok , úgy értem hogyha lány lett volna akkor imadnam fesulgetni stb.. de a lányt sem festeném ki.
2019. dec. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!