Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fiús anyukák! Csak én vagyok...

Fiús anyukák! Csak én vagyok ilyen "fura"?

Figyelt kérdés
Volt már hogy kifestettem a száját csillámos szájfénnyel, ma pedig hirtelen felindulásból kifestettem a kis körmeit. Persze fiúként is szoktam csinosítgatni, csináltam már neki többször kis tarajat pl. De persze szoknyát sosem adnék rá és csak itthon művelek vele, máshova nem viszem el így. Nincs kislányom, ő az egyetlen babám, és néha jó picit kislányként kezelni. Nem akarok belőle azért b*zit faragni ha nem muszáj, de az se baj ha végül az lesz. Más is művel ilyeneket néha a fiával?

#fiú #baba #lány #csinosítgat
2019. nov. 30. 17:04
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
96%
Már abból is látszik hogy valami nem stimmel nálad, hogy itt 2oldalnyi egybehangzó válasz szerint ez beteg dolog, de te így sem látod be. Egyáltalán ki a franc művel ilyet egy kisbabával? Festegetni stb. Véleményt kértél és megkaptad.
2019. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
97%

“Ma hirtelen felindulásból kifestettem a kormeit”

“Néha jó kislányként kezelni”

Bocsi, de te hallod magad? Ez szerintem is beteges, és sajnálom hogy ebbe a gyereket is magaddal rangatod. Lehet hogy nem lenne rossz ötlet pszichológussal beszelned erről..

2019. nov. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
100%
Te totál bolond vagy, és még te dobálsz sarat a gendereswkre?
2019. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van lányom, meg fiam is. Szerintem ha csak fiaim lennének se csinálnék ilyet, mert annyi klassz fiús cucc van, abban is ki lehet élni magad.
2019. nov. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
90%

Kislánykorom óta úgy gondoltam ha egyszer gyerekem lesz, biztosan lány lesz és mindenféle lányos dolgokat, cuccokat veszek neki és milyen jó is lesz az... Még terhesen is ilyen "megérzésem volt", hogy tutira lányom lesz. Ehhez képest most 2 és fél éves a fiam és az első 5 percnyi "sokkot" követően amikor ezt megtudtam, imádom. És hiába voltam "lányos beállítottságú", soha eszembe nem jutott lányos cuccokat, dolgokat tenni vele. Szerintem igenis köze van az identitáshoz a nevelésnek, a környezeti hatásoknak. Így hát nem veszek neki rózsaszínű meg csajos holmit. A haja is rövid. Igazi kis pasi. Így érzem helyesnek. Imád az apjával barkácsolni, eleven kis hapsikám.

Egyébként ha lányom lenne sem festeném a körmeit... a kislány legyen kislány és ne mini nő.

2019. nov. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
91%

A Pennyben ma a fiam Elzát választotta (matricákat gyűjtötte szorgalmasan). Egyszer megkérdeztem, hogy biztos nem troll/sárkány/hóember kell-e, mondta nem, szóval ennyi,nem csinálunk ezekből ügyet, flitteres pólója is van.


De a körmét nem festeném soha. Mondjuk a lányomét se.

2019. nov. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
100%

Te nagyon kislányt szerettél volna,de hahó,fiad lett. Nem mindegy? A lényeg,hogy egészséges,nem?

Elárulom,én sem tudtam volna elképzelni magam soha fiús anyukaként. 4 fiam van (2 saját,2 nevelt). Eszembe nem jutna,hogy lányként bánjak velük. Ők fiúk. Persze olyan volt,mint amit az egyik előttem szóló leírt,csak nekem a fiam kért játékkonyhát egyik karácsonyra. Megkapta,jókat főzött benne hónapokig. De ennyi.

Meg sem fordult a fejemben,amit te csinálsz. Igen,csak te vagy ilyen furcsa.

2019. nov. 30. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem normális dolog ilyet csinálni.Nekem egy kisfiam van, soha eszembe nem jutna kifesteni a körmét meg hasonlók.Megnézheti a sminkes cuccaimat, megvis kérdezi, hogy mi mire való de ennyi.
2019. nov. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gyerekről van szó egyébként? Csak mert babaként beszélsz róla. Babakorú gyerek esetében még kislánynak sem normális, amit csinálsz.
2019. nov. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
15%

Na én meg teljesen megértelek. Komolyan néha alig bírom ki hogy legalább csak egy körmét kilakkozzam..

Fiam van, mindig is fiút szerettem volna, úgy is kezelem. Direktbe nem veszek lányos dolgojat, de pl egy rózsaszín cicanaci most a kedvence. Én meg nem bánom. Apjának is van rózsaszín pólója.

2019. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!