Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a gyerekem nagymamája...

Ha a gyerekem nagymamája annyit van a gyerekkel, mint a gyerek velem az miért baj?

Figyelt kérdés

Velünk él anyósom. Nem igazán tudok rosszat mondani anyósomról, én áldásnak érzem, hogy velünk lakik. Ő a földszinten, mi az emeleten.


Barátnőm szerint nem normális, hogy ennyit segít nekünk, hogy ennyit hagyja, hogy a férjemmel együtt elmenjünk otthonról, hogy van ő fürdeti. Ezt azután mondta hogy megtudta, hogy van, hogy az anyósom szobájában alszik a baba, ott is van kiságya. (Egyébként sem velünk alszik, hanem a saját szobájában.) Nem sírós, tehát nem kell kelni hozzá, 10 hónapos.


Szerintem ebben a helyzetben hogy velünk él, normális. Szeretem, hogy a gyerek mellett is van házasságom, nemcsak szülők vagyunk. Anyósom meg imád babázni. Ez szokatlan lenne?



2020. ápr. 26. 22:22
1 2 3 4 5 6 7
 61/61 anonim ***** válasza:
0%
A 100% ban vele foglalkozni abban benne van az is hogy hagyja önállóan játszani. Én ezt így értem. Nem írta a kérdező h hogy telik náluk a gyerekkel töltött idő de gondolom nem szórakoztatják akkor is amikor nem kell. Egy 1 év alatti gyerek úgyse fogja fel hogy te most mit csinálsz. Majd ha nagyobb lesz biztos belesz vonva a házi munka rejtelmeibe. Erről nem irt a kérdező.
2020. ápr. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!