Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki fiatalon szült annak is...

Aki fiatalon szült annak is így volt?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, első babám elég nehéz de őszintén szólva nem is sok segítséget kapok. Sok mindent nem tudtam hogy kell csinálni és szerintem szar anya vagyok, ez depresszió?



Számít az valamit hogy ennyire fiatal vagyok?

Vagy csak az a baj hogy még új a helyzet és még nem vagyok hozzá szokva?

3 hónapos a babám.


Hány évesek voltatok az első babánál?


2020. máj. 2. 20:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
77%
27 voltam, folyamatosan szaranyának érzem magam, már 5 éve.
2020. máj. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok, 5 hónapos a babám. Az első hónapban éreztem hasonlóan, mikor sírt, bűntudatom volt, hogy nem tudok rajta segíteni, mert nem tudom mi a baja épp. Azt gondoltam, hogy jobb anyát érdemelne a Pici. Aztán ez a kezdeti kimerültség elmúlt (vagy inkább hozzászoktam :)), megjelent a differenciált sírás és rájöttem, hogy a babámnak én vagyok a legjobb anyukája, hisz én szültem :)
2020. máj. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

27 voltam az elso babaval. Ne felj csak az eleje ilyen aztan olan 5-7 hos korara kiismered a gyerekedet es sokkal konnyebb lesz minden. Legalabbis nalam igy volt.

Egyebkent nem hiszem h a kornak koze van ehhez. Ha kapnal tobb segitseget jo lenne sajnalom h nem igy van.

Kitartas! Nem vagy szar anya :)

2020. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
36%
A gyereknek tökéletes vagy, te jelented neki az életet, nélküled meghalna, ezért feltétel nélkül elfogad, még akkor is, ha iszol, drogozol, pasizol. Ha viszont nincsenek ilyen káros szokásaid, és törekszel biztonságot nyújtani neki, nem vagy szar anya!
2020. máj. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Jó 14 ez hülyeség. Miért halna már meg egy gyerek az anyja nélkül? Köszi ha velem történik valami inkább arra gondolok, hogy a családom szépen felnevelni. Jesszus. Ilyeneket minek kell írni de tényleg?!
2020. máj. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!